Hava araçlarını Sevmemi Sağlayan Adam :)

murdock87

Gelme la gelme gümrüğe düı.. Totem yapıyom :)
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar herkeze
Çocukluğumdan beri severek izlediğim bir film dir eskiden dizisi vardı. Biliyorum sadece bir film ama bu mördak benim küçük yaşlardan itibaren hava araçlarına özel ilgi duymamın en büyük etkenlerinden birisidir. Mutlaka çoğumuz izlemişizdir sevdiğim izlerken keyif aldığım bi sahneyi paylaşmak istedim.

Unutmadan Gurur kaynağımız sayın Ali İsmet Öztürk abimizide unutmadım. Pitts model akrobasi uçağına hayran olmama vesile olmuştur ali abi ve mor menekşe si heliden sonra ne yapıp edip pitts model yakıtlı bol dumanlı bir pitts edinmek istiyorum bakalım kısmet lafı fazla uzatmadan sözü 2 çılgına bırakıyorum :) herkeze iyi seyirler. :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ali İsmet Öztürk ile Hezarfen havaalanında tanışma fırsatı buldum çok mütevazi mükemmel bir insan ve bu işe gönül vermiş tek işi artık uçmak olmuş . 2000 yılında 449 sorti uçuş yapıyor yılın 365 gün olduğunu düşünürsek günde 2 sorti uçtuğu zamanlar oluyor ve masraflarının çoğunu cebinden karşılayan bir pilot(tabi bunda maddi durmunun müsait olması büyük etken ;D ).
Yurtiçi ve yurtdışı gösterilerde arana bir pilot.

Biraz daha yakından tanıyın istedim. :saygilar:

Keyifle izledim, paylaşımlar için teşekkürler. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Keyifle izledim, paylaşımlar için teşekkürler. :thumbup:

Türker bir etkinlikte tanışmanı da dilerim denk gelirsen mutlaka yanına git tüm sevecenliği ile seni karşılayacaktır. :saygilar:

Bana da havacılığı sevdiren 2 kahraman. :bravo: Ne günlerdi elimden düşürmezdim. :agreed:

Yeni nesil pek tanımaz. :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol