Hava Muhalefeti Nedeniyle Bir Basarisiz Ucus Denemesi Daha

Merhaba arkadaslar bugunu yani izin gunumu ucagimi ucurmak icin uzun suredir iple cekerken maglesef kotu hava kosullariyla karsilastim.Sonuc yine husran :( havadurumu yagmurlu gostermesine ragmen inat edip sahaya gittim ve yagmur beklerken ruzgarla karsilastim maglesef.Sonuc olarak kirilan bir kanat, ama kanadin kirildigina hic uzulmedim cunku ucagi dusure dusure tamir etmeyide ogrendim ve 15 - 20 dakikada muhtemelen eski hali getiricem.Beni uzen tabiki ucagi ucuramamam.Umarim haftaya basaririm napalim hayirlisi :)

Pes etmek yok Mehmet Bey, azmin elinden ne kurtulmuş. :bravo:

İnşallah bir dahaki izin gününüzde doya doya uçarsınız. :saygilar:

Ynt: Hava Muhalefeti Nedeniyle Bir Basarisiz Ucus Denemesi Daha

Mehmet bey ucak nedir ? tek basinizami ucurmaya calisiyorsunuz ? yerdenmi havalandirmaya calisiyorsunuz eldenmi atiyorsunuz ?

cok gecmis olsun bu arada

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Pes etmek yok Mehmet Bey, azmin elinden ne kurtulmuş. :bravo:

İnşallah bir dahaki izin gününüzde doya doya uçarsınız. :saygilar:

Kesinlikle pes etmem ins haftaya sorunsuz ucurucam :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet bey ucak nedir ? tek basinizami ucurmaya calisiyorsunuz ? yerdenmi havalandirmaya calisiyorsunuz eldenmi atiyorsunuz ?

cok gecmis olsun bu arada

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Tesekkurler onemli bir sorun degil cunku kopukten ucak.Ucak Dynam Hawksky, ucagi tek basima ucurmaya calisiyorum elden atarak ucurmaya calisiyorum.Amacim fpv ancak pilotaj eksigim var ve birazda sanssizim. :)

mehmet ozturk' Alıntı:
Tesekkurler onemli bir sorun degil cunku kopukten ucak.Ucak Dynam Hawksky, ucagi tek basima ucurmaya calisiyorum elden atarak ucurmaya calisiyorum.Amacim fpv ancak pilotaj eksigim var ve birazda sanssizim. :)
Pilotaj zamanla ve tecrübe ile oturuyor yerine merak etmeyin Mehmet Bey ;) Siz yeter ki azminizi ve hevesinizi kaybetmeyin %p Tekrar geçmiş olsun.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Pilotaj zamanla ve tecrübe ile oturuyor yerine merak etmeyin Mehmet Bey ;) Siz yeter ki azminizi ve hevesinizi kaybetmeyin %p Tekrar geçmiş olsun.

Haklisiniz birazdaha zamana ihtiyacim var zaten her denememde yeni birsey ogreniyorum kendi kendime :) inaniyorumki bigun goklerde suzulebilecegim :) zaten bu modeli secme nedenimde hizi degil kus gibi suzulme hissini sevmem.Gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkurler, ucagimin en sevdigim ozelligi ortadan ikiye ayrilsa bile tamiri kolay :)