heli gyro setup standı

Gulmer

Uye
A101 den aldigim step tahtasi (modifiye ettigim) ve koctastan aldigim masip ahsap ile yaptigim gyro ayar standi fotograflari ve videosu ile paylasmaktayim. heli pal blade trainin, kuyruk gyro kontrolu ve ail elv yonlerinin kontrolunu bununla yaptim. 450 sinifi heli ile bir sikinti yok. belki 550 sinifida kullanilabilir.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[vimeo]http://vimeo.com/158744891[/MEDIA]

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

heli gyro setup standı

Merhaba Akay bey. Öncelikle emeginize saglık. Bu stand acemilik zamanında cok fonksiyonel geliyor ama daha sonra gerek kalmıyor pek kullanmaya. Mesela 1-2 buluşmaya gelseniz buna gerek kalmadan rahatlıkla yer de nasıl kontrol edilebileceğini size aciklayabiliriz. Gerçi konulari forumda var ama bastan tek basına ayar yaparken zor geliyor doğal olarak.

Yine de guzel bir calışma olmus, ellerinize saglık

Sent from my iPhone using Tapatalk

heli gyro setup standı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Akay bey. Öncelikle emeginize saglık. Bu stand acemilik zamanında cok fonksiyonel geliyor ama daha sonra gerek kalmıyor pek kullanmaya. Mesela 1-2 buluşmaya gelseniz buna gerek kalmadan rahatlıkla yer de nasıl kontrol edilebileceğini size aciklayabiliriz. Gerçi konulari forumda var ama bastan tek basına ayar yaparken zor geliyor doğal olarak.

Yine de guzel bir calışma olmus, ellerinize saglık

teşekkurler mehmet abi. yerdeki kontrolleri bununla yaptim dedigin gibi. asil kontroller ilk maiden ucusunda havada olacak gibi. haftaya olacak bulusmada bir cok detayi ogrenecegim kesin. cogu detayi forum sayesinde cozdum zaten . bazi ufak detaylari atladigim kesin. videoya gore aileron ve elevator yonleri dogrumu. kuyruk olmusmudur. daha heliyi havalandirmadigimdan anlayamiyorum

heli gyro setup standı

bugun bu stand olmadan yerde bir deneme yaptim. fazla gaz vermeden. dusundugum gibi elevator ve aileron stik hareketinde helinin kafasi palleri o yone dogru yatmiyor. yani elevator stigini yukari hareket etirdigimde heli one dogru hareket etmiyor. biraz sag tarafa dogru yatiyor. ayni durum aileron tarafinda olmakta . sorun ne olabilir. hafta sonu bulusmaya getirecegim modeli. bir bakip kontrol etme sansi olabilirmi.

heli gyro setup standı

Akay bey siz modeli getirin en azından hızlı bir kontrol illaki yapılır ve durum tespiti yapılır.

Kalabalık buluşmalarda sohbetten bu tur seylere pek sıra gelmiyor. En kotu zaten yakınız, bizbize buluşmada yeniden bakarız detaylı.