HeliDirect %10 İndirim ( Babalar Günü Özel )

arda

Kıdemli Uye
Arkadaşlar biraz önce alışveriş yaparken tesadüfen farkettim, paylaşmak istedim. :RCKolik:

Alışveriş yapmadan önce "DAD10" kodunu girmeniz yeterli.

Goblin icin acaba ne aliyordun merak ettim simdi Arda :D ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Goblin icin acaba ne aliyordun merak ettim simdi Arda :D ??

600'e iniş takımı lastiği aldım abi geçen sert uçunca biraz bir tanesi düşmüş. :lol: :lol:

Onun dışında Şarj aleti (pl6) aldım abi. Yanında servo kolu vs. ufak tefek süs püs. :)

Bu goblinlerin masrafı gerçekten bitmiyor. :laugh: ;D Şöyle gönül rahatlığı ile bir konnektör,kablo bile alamıyoruz yok kaç amper taşır , iletir derken. O yetermi ,bu olurmu paronayak oldum. :lol: :lol:

Forumda hiç görmediğim yerlerde geziyorum bir haftadır. :laugh: Piller,şarj aletleri,escler,becler,backguardlar, güç kaynağı :lol: :laugh: Allah hepimizin yardımcısı olsun. :saygilar: Kısaca nitro huzurmuş. :lollol:

Elektrik modelin ilk kismi aynen senin de belirttigin uzere biraz can sıkıcı ne yazik ki.

Sarj cihazi, adaptor derken epey bir yeni Demirbas satin almak gerekiyor ki ne yazik ki bunlarda iyi para tutuyor. Ama Allah'tan bir kere aliyoruz yoksa dedigin gibi elektrikli tam bir eziyet olurdu :laugh: :D Senin de cogu gitmis azi kalmis, azicik daha dayanman yeterli olacaktir ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Elektrik modelim ilk kismi aynen senin de belirttigin uzere biraz can sıkıcı ne yazik ki. Sarj cihazi, adaptor derken epey bir yeni Demirbas satin almak gerekiyor ki ne yazik ki bunlarda iyi para tutuyor. Ama Allah'tan bir kere aliyoruz yoksa dedigin gibi elektrikli tam bir eziyet olurdu :laugh: :D Senin de cogu gitmis azi kalmis, azicik daha dayanman yeterli olacaktir ;D

Sabırla dayanıyorum abi ama bitince ,

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:lol: :lol: :lol: