Hobbyking Kargo Sorunu

dogacancolak

Yeni Uye
Herkese merhaba, foruma önceden katılmıştım ama uzun süre giremedim. Kendimi tekrar tanıtayım:

Robert Koleji'nde Model Uçak Klübünün başkanıyım, 17 yaşındayım. Bu sıralar RC uçak yapıyoruz. Elektronik parçaları ucuz olsun diye hobbyking.com'dan söyledik. Fakat ürün takipten gördüğüm kadarıyla ürün gümrükten geri gönderilmiş. Malzemeler içinde pil,esc,servo,motor,alıcı, ve birkaç piyano teli/karbon fiber çubuk var. Sorunun alıcıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Nasıl geçireceğim hakkında hiçbir bilgim yok. Gerekirse vergi öderim, onda sorun yok. Gümrüklerle tecrübesi olan bir abimiz yardım edebilirse çok memnun olurum.

Robert Kolej'den selamlar

Çok ilginç! Ben o siteden şimdiye kadar saydığın ürünlerin hepsinden defalarca sorun yaşamadan aldım. Sadece pilin uçak ile kargolanmasında yasal olarak kısıtlayıcı tedbirler var. Zannediyorum pil yüzünden böyle bir problem yaşanmıştır. Piller her zaman için ayrı bir sipariş yapılmalı.

Robert Kolej'den selamlar

Tanışma bölümünde pek soru sormamayı tercih ediyoruz.

Konu başlığı değiştirip, olması gereken yere taşınmıştır. Lütfen konu açarken başlık ve bölüm konusunda dikkatli olalım.