HobbyKing sitesinden lipo pil alınır mı?

selman CİN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar forumda sıkça adını duyuyorum bu sitenin şimdi girip bir üyelik açtım fakat baktığım tüm pillerde bulundugum bölgeye ürün gönderemediklerine dair uyarı çıkıyor. Adres bilgilerimi doğru girdim aliexpress ve banggood sitesini çok kullanıyorum fakat burası biraz karışık geldi nasıl alıcam anlayamadım 200 lira civarında güzel lipolar var 5000mah 25 -30C lik buradan nasıl satın alabilirim yada benzer fiyatlı önerebileceğiniz başka bir site varmı 5000mAh - 6000mAh Arası bir lipoya ihtiyacım var.

Yaklaşık 10 yıl öncesinden HK nın (daha öncesinde adı unitedhobby gibi birşeydi) üyesi ve müşterisiyim. Sağlam sitedir. Gerektiğinde ürün bedelini iade veya yerine alışveriş puanı verir.
Ancak son zamanlarda pil gönderimi yapmadığını biliyorum. Ayrıca kargo ücreti biraz fazladır. Şu sıralar yurt içinde iki katı, yada fazlası ödeyerek pil temin etmekten başka şansınız yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aliexpress te birkaç tane pil markası var 200 - 250tl arasında 5000 mah üstü piller alınabiliyor nakliyede dahil sizce bu piller nasıldır hatırladığım bi zop markası varı

Aliexpress te birkaç tane pil markası var 200 - 250tl arasında 5000 mah üstü piller alınabiliyor nakliyede dahil sizce bu piller nasıldır hatırladığım bi zop markası varı

Banggood.com da göndermeyi durdrmadan önce (1-1.5 ay kadar) zop marka bir tane aldım. Henüz üç beş kere kullandım ama güzel pil gibi.

• Beğen
Tepkiler: selman CİN
Banggood.com da göndermeyi durdrmadan önce (1-1.5 ay kadar) zop marka bir tane aldım. Henüz üç beş kere kullandım ama güzel pil gibi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu pil mesela benim için çok uygun 450 lik bir quad topluyorum fakat bende daha önce zop almıştım 3s 1800 mah yarış quadı için malesef o pili şuan 2s olarak kullanıyorum tek hücresi şişmişti ama sizinkinde bir sorun yok bana denk gelmiş olabilir :)

Hobbyking den yakın zamanda ZIPPY Compact 2200mAh 3S 25C Lipo aldım 2$ kargo ödedim. Tabi her üründe bu kadar ucuz kargo ücreti çıkmıyor. Takipsiz kargo ile gönderdiler henüz elime ulaşmadı bekliyorum bakalım.

• Beğen
Tepkiler: Tamer Öztürk
Hobbyking den yakın zamanda ZIPPY Compact 2200mAh 3S 25C Lipo aldım 2$ kargo ödedim. Tabi her üründe bu kadar ucuz kargo ücreti çıkmıyor. Takipsiz kargo ile gönderdiler henüz elime ulaşmadı bekliyorum bakalım.
Ali Emre hocam merhaba.Takipsiz kargo risktir herzaman.Geçen sene 20 Eylül gibi verdiğim siparişim hala elime ulaşmadı.İlk sipariş verdiğimde Epoxy sipariş vermiştim 15 günde elime geçmişti.Dediğim gibi takipsiz kargoda ne zaman ne olacağı belli olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
Ali Emre hocam merhaba.Takipsiz kargo risktir herzaman.Geçen sene 20 Eylül gibi verdiğim siparişim hala elime ulaşmadı.İlk sipariş verdiğimde Epoxy sipariş vermiştim 15 günde elime geçmişti.Dediğim gibi takipsiz kargoda ne zaman ne olacağı belli olmaz.
Haklısın takipsiz göndereceklerini bilmiyordum. Aliexpress takipsiz de olsa eline ulaşmayan ürünü tekrar gönderiyor yada ücreti iade ediyor. Hobbyking de sistem nasıl bilmiyorum.
Ne kadar oldu siparişi vereli birde avrupa deposundan mı satın aldınız?
8 Ağustosta sipariş ettim Sadece Avrupa depodan pil gönderiyorlar zaten.

Bir ara Posta memurunun gelmeyen postaları çalıp sattığı ve evinde muhafaza ettiği haberlerini görmüştük.Burda mı oldu yoksa nasıl oldu bilmiyorum hocam.Fakat gelmemesi durumunda Hobbyking para iadesi yapmıyor takipsiz kargoda.Adamlar da haklı.Sonuçta kötü niyetli olsa müşteri, ürünü teslim aldığı halde para iadesi talep edebilir.Benim paket buhar oldu gitti anlayacağınız.Gerçi aldığım ürünler 35TL civarındaydı o zamanlar risk aldım, gelmedi.

ben bu gün kontrol ettim avrupa deposundan 5000mah 3s bir pile 18 dolar kargo ücreti çıkıyor :( pilde 26 dolar civarındaydı. daha az kargo seçenekleri var mı ? ben bulamadım şöyle 5 dolara kadar ?

Haklısın takipsiz göndereceklerini bilmiyordum. Aliexpress takipsiz de olsa eline ulaşmayan ürünü tekrar gönderiyor yada ücreti iade ediyor. Hobbyking de sistem nasıl bilmiyorum.

8 Ağustosta sipariş ettim Sadece Avrupa depodan pil gönderiyorlar zaten.

Ürün elinize ulaştımı ?