Hobizmir güvenilir midir? [ Güvenilir Sorun Yok ]

Muhammet Özbey

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Zamanında size danıştığımda önerdiğiniz ( Taranis qx7 )kumandayı alacağım. Türk bir siteden alıp gümrükle uğraşmak istemedim. Hobizmir denen siteyi buldum. Bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım, buradan güvenle alışveriş yapabilir miyim?

Zamanında size danıştığımda önerdiğiniz ( Taranis qx7 )kumandayı alacağım. Türk bir siteden alıp gümrükle uğraşmak istemedim. Hobizmir denen siteyi buldum. Bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım, buradan güvenle alışveriş yapabilir miyim?

Sonuncuyu sen almadıysan o firmada stok yok görünüyor. ;)

Hobizmir adlı siteden alışverişimi tamamladım. Kumanda yerine salatalık gelecek diye bir ara çok korktum, ama hiçbir sorun yaşamadım. Wp hattından akşam saat 22:00 olsa bile mesaj yoluyla cevap veriyorlar.

Hadi gözünüz aydın, hayırlı olsun :)
Gözünüz aydın güle güle kullanın.
Aklıma takılan bir şeyi size danışmak isterim. Pil konusunda
[TRY66.21 27% OFF]7.4V 2S 2000mAh 8C Lipo Batarya Frsky ACCST ile uyumlu Taranis Q X7 Verici RC Par ar? from Oyuncaklar ve Hobiler on banggood.com
Böyle pillere uygun bende tekrar şarj edilebilir AA pillere uygun hale getiren dönüştürücü takıp kullanmayı düşünüyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu dönüşümü yaptıktan sonra şarj edilebilir Duracell pillerle kullanmak mantıksızmı olur? Bir konuda oyuncak sınıfına giren kumandalarda kullanılır diye yazıyordu. Bana bir şey önerir misiniz?

Son düzenleme:

ben bozulan eski cep telefonumun bataryalarindan bir batarya yaptim , cok guzel oldu uzun sure kumandayi calistiriyor .