Horizonhobby'den müthiş atak

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, Horizon artık Türkiye'ye tüm vergiler ve kargo dahil hesaplamayla ve fiyat garantili ürün gönderiyor. İşin ilginci fiyatlar da muhteşem...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten şahane bir haber abi :thumbup: Fiyatını gördüğümüz örnek üründe belirtilen rakama (6.790 TL) kargo ve gümrük dahil mi abi ?

İyi bir şey olmuş! Küçük çaplı alış verişler için işe yarar mı diye hemen bir hesap açıp bir deneme yaptım. O.S.'un şu benzin için olan kızdırma bujisini (Glow G5 Gas Plug) sepete atıp, bir bakayım ne kadar kargo tutacak dedim. Yalnızca DHL seçeneği var ve tam 40,08 USD. Kendisi ise 14,99 USD. Tower bile 34.38 USD hesaplıyor. Yani pratikte pek bir faydası olmayacak gibi...:(

Ömer Bey, şu sıra hiçbir mağazada uçak neredeyse yok. Scale model hiç yok. OK Model 10 sene önce getirttiği uçakları satma derdinde. Kısaca scale model meraklıları için Horizon mükemmel bir kaynak. Buji vs gibi ufak tefek alışverişler için hiç uygun değil.

Bende bir deneme yapayım dedim blade nano cp 2 ile, alet 129 dolar gönderim ücreti 43 dolar ve vergiler 40 dolar bu tarifeyle 213 dolara geliyor alet çok para çok ?

Birde pil eklettirdim pil göndermiyoruz sizin memlekete diyor, ama helinin paketi içinde olunca gönderiyor ?

Bende bir deneme yapayım dedim blade nano cp 2 ile, alet 129 dolar gönderim ücreti 43 dolar ve vergiler 40 dolar bu tarifeyle 213 dolara geliyor alet çok para çok ?

Birde pil eklettirdim pil göndermiyoruz sizin memlekete diyor, ama helinin paketi içinde olunca gönderiyor ?
Şu anki dolar kuruyla her şey çok para. Ama diyelim ki çok istediğin bir şey var ve paran da var ona vermek için. Sana teslim garantili, tüm vergiler şunlar bunlar içinde bir fiyat veriyor olmaları hem ilginç hem de güzel.

Şu anki dolar kuruyla her şey çok para. Ama diyelim ki çok istediğin bir şey var ve paran da var ona vermek için. Sana teslim garantili, tüm vergiler şunlar bunlar içinde bir fiyat veriyor olmaları hem ilginç hem de güzel.

Doğru tabi abi para olduktan sonra sorun yok sistem güzel sürpriz yok ?

129 dolar olan ürünün vergisi nasıl 40 dolar oluyor onu da anlamadım. Yeni bir ÖTV mi geldi???

Avrupa birliği içi %18, amerika veya uzakdoğu %20 vergi ile alıyorduk zaten. Buna göre 25 dolar falan olması lazım.

40 küsür dolar kargo da çok. Mikro helinin el kadar kutusu var...

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp