İbrahim Demirbilek ile Mardin Buluşması 28.05.2016

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam.
Bu gün İbrahim Mardindeydi. Küçük bir buluşma gerçekleştirdik. :hoppa: :hoppa:
İbrahim 4 pil uçtu. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu kadar kısa zamanda bu kadar yol alması alkışı hak ediyor. Ama zaman zaman yüreğimi ağzıma getirdi. :laugh: Biraz sert uçuyormuş gibi geldi bana
Çok planlı bir buluşma değildi. Erken ayrıldı Mardinden ama ayağı alıştı. İnşallah başka zaman da ya ben giderim ya İbrahim gelir. İstediğim gibi olmadı ama bol bol muhabbet ettik. Başka bir modelcinin olması ayrı bir tat katıyor gerçekten de. Hele bu ailenin bir üyesi ise :RCKolik:
Bir kaç video eklicem yüklediğimde. Şimdilik fotoğraf ile yetinelim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vaaay , kardeşlerime bak sen , maşallah maşallah... :bravo:
Cahit hocam , bu zor zamanlarda bile , heli aşkı ve :RCKolik: dostlukları sayesinde , harika bir gün geçirmişsiniz...Bu bana göre sıradan bir buluşmadan ziyade , daha derin anlamlar ifade eden bir buluşma olmuş... :thumbup:
Görsellerin bir kısmı bile , ipucu veriyor , mühim olan sizlerin aldığı zevk ve mutluluktur , bize ise seyretmek ve sadece tebrik etmek kalmış...Harikasınız arkadaşlar....... :bravo: :saygilar:

Eminim keyifli bir buluşma olmuştur görseller güzel videoları bekliyoruz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Vaaay , kardeşlerime bak sen , maşallah maşallah... :bravo:
Cahit hocam , bu zor zamanlarda bile , heli aşkı ve :RCKolik: dostlukları sayesinde , harika bir gün geçirmişsiniz...Bu bana göre sıradan bir buluşmadan ziyade , daha derin anlamlar ifade eden bir buluşma olmuş... :thumbup:
Görsellerin bir kısmı bile , ipucu veriyor , mühim olan sizlerin aldığı zevk ve mutluluktur , bize ise seyretmek ve sadece tebrik etmek kalmış...Harikasınız arkadaşlar....... :bravo: :saygilar:
Teşekkürler Hakan. Gerçekten de zor günlerden geçiyoruz. Bazen bu kadar olumsuzluklar içinde ben ne ile uğraşıyorum diye düşünmüyor değilim ama hayat devam etmek zorunda.

:'(
Mustafa Atabek' Alıntı:
Eminim keyifli bir buluşma olmuştur görseller güzel videoları bekliyoruz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben bir tek Yozgatta farklı modelci arkadaşlarla bir araya geldim bu güne kadar. Bu anlamda güzel bir buluşma oldu.
Bu arada Atletiko Madrid penaltı kaçırdı

Bir video ekledim ilk mesaja

Paylaşım için teşekkür ederiz , İbrahim eline sağlık güzel uçuş olmuş :)

:RCKolik: ailesi olmak boyle bir sey olsa gerek, harikasiniz arkadaslar :bravo: :thumbup:

Videoyu henuz izleyemedim ama kisa surede olsa bir arada olmak gercekten guzel oluyor. Insallah senin de yanina en kisa sure icerisinde birisini buluruz Cahit %p

Cahit Abi'yle aynı duyguları paylaşıyoruz :saygilar:

İki modelcinin bir araya gelmesi ne kadar güzel bir şeymiş inanın buluşan arkadaşlara imrendiğim kadar varmış, farklı modellerin uçuşlarını canlı görmek, hele hele Raptor gibi formun gözbebeği olan bir modelin uçuşunu canlı seyredebilmek paha biçilemez inanın %p

Bol bol sohbet ettik gündemden, günlük hayattan,bunu normal arkadaşlarla da yapabiliyorsunuz ama modelcilik adına sohbetler en güzeliydi, çünkü bunu herkesle konuşamıyorsunuz :laugh:

Misafirperveliği adına, ilgilenmesi, hürmeti adına burdan tekrar teşekkür ediyorum Cahit Abi'me :bravo:

Sanırım bizler tek başımıza uçmaya alışmışız ;D
Kendi adıma konuşmam gerekirse çok tuhaf hissettim kendimi bir türlü istediğim gibi uçamadım, yeni Esc ve kafa devrine alışamadım sanırım :-\
E birazda heyecan oluyo, düşünsenize forumdan tanıdık biriyle uçuyosunuz :laugh:

İlk defa 700lük bir model uçurdum, sağolsun Raptor'u gözü kapalı verdi Abim, bambaşka bir şey :hoppa:
İçimdeki yenilik ruhunu tüketmemeye kararlıyım, sonraki modelim olacak 700lük için heves arttı bu uçuşla, hissiyatı çok farklıymış gerçekten 700lüğün.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirimki Cahit Abi'nin uçuşlarını canlı seyretmek lazımmış, bildiğiniz modeli okşuyor sanki, çok rahat ve dinlendirici bir uçuşu var, benim helikopter bir o yanda bir bu yanda ama Cahit Abi belli noktada hareketler yavaş ve net. Süzülerek çıkıyor sanki :thumbup:

Vallahi tadı damağımda kaldı, birbirimizi geç bulduk bu buluşmayla ama herşeye değdi :RCKolik: :saygilar:

Bir kaç foto ve bir Raptor uçuşu kısa olarak bende var en kısa zamanda eklerim :hoppa:

Emeklerinize sağlık
Teşekkürler %p

Süper bir buluşma olmuş. Adana yada bekleriz.

Ne demişler buluşma olsun. Bizim olsun.:):):)

Uçuşlar güzel. Uçuş stiline gelirsek herkez nasıl mutlu oluyorsa öle uçmalı..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimlere bakabildim gerçekten çok güzel bir ortam olmuş tebrikler paylaşım. İçin teşekkürler.

güzel bir buluşma olmuş gerçektende.... İbrahim hocam döktürmüşsün yine.......Uçuş yaptığınız tarlanın yıl içerisinde ki değişimine hep beraber ortak oluyoruz....... ne ara ekinler sarardı :lollol: :lol:

Paylaşım için çok teşekkürler :) Öğle arası izleyeceğim inşallah keyifle :laugh:

Adana, Antep, Urfa, Mardin, Maraş arasında ortada bir yerde arada bir güzel buluşmalar düzenlenebilir sanki. Başlangıcı bu olsun, devamı gelir inşallah.

Ülkece huzuru bulduğumuzda ve programlar müsait olduğunda daha da büyük bir buluşma ise hepimizin temennisi :)

Arkadaşlar hepinize teşekkürler :saygilar:
Baharın ilk aylarında yemyeşil olan ekinler şimdiden hasata erişmiş durumda :laugh:

O huzuru yakaladığımızda inşallah birlikte olacağız buralarda Rasim :saygilar:

Birkaç foto ve Cahit Abi'nin Raptor uçuş Videosunu ekliyorum. :saygilar:

Cahit Kaş Mardin 28/05/2016