IHA Destekli Bomba İmha Robotu

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi
Teknik öğretmenim....İlgi alanım bütün Rc modeller.. Yaklaşık 6 yıldır bu hobiyle uğraşıyorum ve çok seviyorum. O beni bırakmadan da ben onu bırakmayı düşünmüyorum :) 6 yıl sonunda bu hobide yaptığım en son işi bu siteye yükledim..iyi seyirler.. .

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlgi Alanı
Heli
Öncellikle emeğine sağlık hocam. Öğrencilerinizle beraber şahane bir proje ortaya koymuşsunuz. Sizi canı gönülden tebrik ederim.

Araçlar kadar video düzenleme de tek kelime ile harika. Keyifle ve zevkle izledim :thumbup:

Video sonunda bahsedilen diğer projelerinizi de merakla bekliyoruz :RCKolik:

Ömer Erkan

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Elinize, emeğinize sağlık! İmkanlar olsa daha neler yapabilirsiniz kimbilir. Verdiğiniz bağlantıdaki yapım aşamalarını görünce, daha bir takdir ettim. Bütün ümidimizin gençlikte olması boşa değil. Sizi ve öğrencilerinizi tebrik ederim. :bravo:

İlgi Alanı
Heli
Emeği geçen herkesin eline sağlık. :bravo: :bravo: :bravo:

Yapılan çalışmalar kadar onları güzel bir şekilde sunabilmekte çok mühim bence. Her yönden çok başarılı buldum.
Başarılarınızın devamını dilerim. :saygilar:

İlgi Alanı
Heli
İzlerken tuylerim diken diken oldu, tebrik ediyorum harika bir çalışma her şeyiyle elinize emeğinize sağlık çokta güzel bir ekip olmuşsunuz öğrencilerinizle. Sizin gibi öğretmenler olduğu sürece daha çok projeler üretilir umarım hakettiginiz desteği de her zaman görürsünüz. Başarılarınızın devamını dilerim. :saygilar:

Levent Suberk

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Önderimiz Atatürk'ün "Bütün ümidim gençliktedir" sözü sayenizde bir kere daha ispatlandı. Tebrikler. :saygilar:

İlgi Alanı
Multikopter
Projelerinizde videonuzda inanılmaz başarılı olmuş. Özellikle yapım aşamalarını da paylaşmanız çok güzel olmuş verilen emeği adım adım ortaya koymanız çok anlamlı. Elinize emeğinize sağlık :saygilar: Başka projelerinizi merakla bekliyorum.:saygilar: