IHA Destekli Bomba İmha Robotu

Ramazan İNAN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Teknik öğretmenim....İlgi alanım bütün Rc modeller.. Yaklaşık 6 yıldır bu hobiyle uğraşıyorum ve çok seviyorum. O beni bırakmadan da ben onu bırakmayı düşünmüyorum :) 6 yıl sonunda bu hobide yaptığım en son işi bu siteye yükledim..iyi seyirler.. .

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncellikle emeğine sağlık hocam. Öğrencilerinizle beraber şahane bir proje ortaya koymuşsunuz. Sizi canı gönülden tebrik ederim.

Araçlar kadar video düzenleme de tek kelime ile harika. Keyifle ve zevkle izledim :thumbup:

Video sonunda bahsedilen diğer projelerinizi de merakla bekliyoruz :RCKolik:

Elinize, emeğinize sağlık! İmkanlar olsa daha neler yapabilirsiniz kimbilir. Verdiğiniz bağlantıdaki yapım aşamalarını görünce, daha bir takdir ettim. Bütün ümidimizin gençlikte olması boşa değil. Sizi ve öğrencilerinizi tebrik ederim. :bravo:

Emeği geçen herkesin eline sağlık. :bravo: :bravo: :bravo:

Yapılan çalışmalar kadar onları güzel bir şekilde sunabilmekte çok mühim bence. Her yönden çok başarılı buldum.
Başarılarınızın devamını dilerim. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ramazan İNAN
İzlerken tuylerim diken diken oldu, tebrik ediyorum harika bir çalışma her şeyiyle elinize emeğinize sağlık çokta güzel bir ekip olmuşsunuz öğrencilerinizle. Sizin gibi öğretmenler olduğu sürece daha çok projeler üretilir umarım hakettiginiz desteği de her zaman görürsünüz. Başarılarınızın devamını dilerim. :saygilar:

• Beğen
Önderimiz Atatürk'ün "Bütün ümidim gençliktedir" sözü sayenizde bir kere daha ispatlandı. Tebrikler. :saygilar:

• Beğen
Projelerinizde videonuzda inanılmaz başarılı olmuş. Özellikle yapım aşamalarını da paylaşmanız çok güzel olmuş verilen emeği adım adım ortaya koymanız çok anlamlı. Elinize emeğinize sağlık :saygilar: Başka projelerinizi merakla bekliyorum.:saygilar:

• Beğen
Merakla izledim ,işte benim ülkemde olması gereken de bu ,aferin hocam ve öğrencilerine ,:bravo::bravo::bravo:

• Beğen