Ilk modelim F450 Quad Topluyorum

Ege44

Uye
Hali hazırda Esc kalibre konusu var fakat benim sorunum esc ile olup olmasığını bilmediğimden kınu açtım.Benzer içwrik ise konu kapanıp oraya taşınsın.
Motorları tetiklediğim zaman ön 2'li hemen cevap veriyor ve dönüyor.diğer arka motorlar dönmüyor.Kolu biraz daha yukarı çevirdiğinde arkadi diğer motor da dönmeye başlıyor:arka son motor sabit halen.biraz daha kolu kaldırdığında 4. motor da dönüyor.Hali hazırda bi gecikme var esc ile ilgiliyse diğerkonuya geçeyim .Bilgilendirirseniz sevinirim

Ege konunun ismini ve yerini degistirdim. Toplama sirasinda karsilastigin her turlu sorunu Eger mevcutta konu olarak yoksa buradan sorabilirsin.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ege konunun ismini ve yerini degistirdim. Toplama sirasinda karsilastigin her turlu sorunu Eger mevcutta konu olarak yoksa buradan sorabilirsin.
Eyv abi bu çok iyi oldu teşekkür ettim :RCKolik:

Kontrol kartının acc kalibrasyonu ve esc gaz kalibrasyonunu yaptıktan sonra tekrar deneyin, güvenlik için pervaneler takılı değilken denemeler yapın

Harun Küçükler' Alıntı:
Kontrol kartının acc kalibrasyonu ve esc gaz kalibrasyonunu yaptıktan sonra tekrar deneyin, güvenlik için pervaneler takılı değilken denemeler yapın
Cevabınız için teşekkür ederim Acc kalb tekrar yaptım 3 motor arasında dönme zamanları çık kısa iken diğeri oldukça gwç tepki veriyor.apm ,mission planner kullanıyorum esc kalibre sayfasında .Set param error. pls ensure your version is ac 3.3 + beiyor initial serup yapsamda yine aynı hatadayım .Mission plannerın eski sürümünü kullansam olur mu acaba

Esc kalibre etmek için https://m.youtube.com/watch?v=gYoknRObfOg şu videodakileri yaptım .Mission planner kapalı ikem.Adam en son kolu yukarı kaldırınca motorlar çalışırken ben de motırlae çalışmıyor.Kolu sağ alta çekip 5 snbwklettikten sonra motorlar çalışıyor ve kalibre olmuyor bir motor 19 dereceden sonra çalılmaya başlıyor

Biraz havalandıktan sonra takşa arın yere düştü

Esc kalibre yaptım ama motorlar aynı anda çalışmasına rağmen enalt seviyede durmuyor bu sefer de çok da az olsa dönüyor