Imax b6 Sarj Cihazi nasıl kullanılır ?

uzm-bora

araba dan heliye geçiı çabam :)
Arkadaşlar ımax b 6 nın menüsünü bana anlatabilirmisiniz. Bu arada 3s 1800 ve 3300 Mah pil şarj ve deşarj edeceğim bunlar için menüden neleri seçmeliyim. Medüde nereleri ne girmeliyim :halay:

ımax b 6 nasıl kullanılır

Pil baglantisi harici gayet guzel anlatmis kucuk kardesimiz. Turkce bir tek bu videoyu bulabildim.

Pil ile diger teknik terim ve anlamlarini su konuda aciklamistik zaten ;)

Mehmet ilgine teşekkür ederim. Ama menülerinin içinde ayarlar var onlar nedir nasıl kullanılır onlarda öğrenebilirsem iyi olacak. Bilen varsa ve anlatırsa sevinirim

İmax b6ac için kullanım videoları,

imax b6ac kutu içerigi ve menü
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

imax b6ac ile lipo batarya nasıl boşaltılır? (Discharge)

imax b6ac ile lipo batarya nasıl şarz edilir?

imax b6ac ile lipo batarya nasıl balans yapılır?

imax b6ac lipo batarya nasıl hızlı şarz edilir?

imax b6ac ile lipo batarya nasıl storage moduna alınır?

burak s' Alıntı:
İmax b6ac için kullanım videoları,
Paylaşım için teşekkürler Burak Bey. Zamanında sorulmuş ama net cevap verilememişti.

Bu kadar yaygın kullanıcı olan bu şarj cihazı için bu videolar süper oldu :halay:

Herkese kolay gelsin. Hazır konu açılmışken şunu sormak isterim. Ben bi helikopterimden gelen şu aleti tüm makinelerimde kullanıyorum.

Ama tavsiye üzerine profesyonel bi tane almaya karar verdim. Yalnız aşağıdaki makinelerin fiyatları arasında belirgin farklar var. Aralarındaki farklar arasında kısa bi açıklama yapabilecek ve tavsiye verebilecek varsa çok memnun olurum. Saygılar...

1

2

3

4

5

teşekkürler güzel olmuş. emeğinize sağlık.

Bende bu ürünü hobbyking üzerinden sipariş vermek üzereyim, kullanacağım piller 2-3 s olacaktır en fazla ileride büyük bir model alsam 4 s olsun. Bu cihaz uzun süre işimi görür mü acaba?
Ürün bu. Bunda GENUINE yazıyor hakiki anlamında, ayrıca aynı tipte 5-6 dolar daha ucuzlarıda var onlarda copy yazıyor. Bu orjinalse bunun sipraşini vericem.

Dual Power yazanların kasasında adapter'ü dahil etmişler, diğer modeller ise aynı.

servet karadan' Alıntı:
Herkese kolay gelsin. Hazır konu açılmışken şunu sormak isterim. Ben bi helikopterimden gelen şu aleti tüm makinelerimde kullanıyorum.

Ama tavsiye üzerine profesyonel bi tane almaya karar verdim. Yalnız aşağıdaki makinelerin fiyatları arasında belirgin farklar var. Aralarındaki farklar arasında kısa bi açıklama yapabilecek ve tavsiye verebilecek varsa çok memnun olurum. Saygılar...

1

2

3

4

5

Arkadaşlar bu cihazın orjinalini hiç bir yerde bulamadım.. Yurtiçi veya yurtdışı satışı yapılan yerlerin linkini paylaşır mısınız? Bir de fiyat/performans ve kalite açısından orjinal ile çakması arasında çok fazla kayda değer bir fark var mıdır?

Çağlar, tüm taklit cihazlar kullanılmaya değmez. Astarı yüzünden pahalı çıkar. İngilizlerin "ucuz alacak kadar zengin değilim" dediği gibi. En iyisi forumun alım satım ilanlarını takip et ya da taklidi yapılmayan bir şarj cihazı al. Maddi durumuna göre tabii.

Çağlar, tüm taklit cihazlar kullanılmaya değmez. Astarı yüzünden pahalı çıkar. İngilizlerin "ucuz alacak kadar zengin değilim" dediği gibi. En iyisi forumun alım satım ilanlarını takip et ya da taklidi yapılmayan bir şarj cihazı al. Maddi durumuna göre tabii.

Evet ben de bu fikirdeyim zaten cihazın orjinali nerede satılır onu merak ediyorum. Goggledan aratınca çıkan firmaların görsellerindeki ürünler de taklit. ?