İnternette yeni bir dolandırıcılık sistemi.

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar bir arkadaşımın akrabasının başına gelmiş bende sizinle paylaşmak istedim,

Adamlar öyle bir güzel senaryo yazmışlarki , Önde jandarma ve logosu , arkada interpol yazıyor (Bari Türk bir kurum yazsalardı :D :D :D ) Yandada cezadan kurtulmak için hemen para gönderin falan yazıyor

Arkadaşlar bu konuyu yaymak lazım çoğu yere, bu sansür olayından sonra adamlar böyle dolandırıcılık yöntemi bulmuşlar savaşş savaşş

Site :

NOT: siteye tıkladığınızda açılan pencereyi kapatamıyorsunuz, görev yöneticisinden sonlandırmanız gerekli

bu arada ben siteyi cep telefonundan açtım, en üstte salaktan bir IP adresi ve yer olarak istanbulda olduğunuzu belirtiyor ama oda yalan :D ben dün kocaeliden girdim :D ayrıca sitenin gösterdiği IP ile benim telefonun IP si tutmuyor bile :D :D :D [/B]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dur bakalım daha neler çıkacak :D Bu sahtekarlar da maşallah hemen duruma adapte olup, yöntem değişimine gidiyorlar :-\

Benzer işlemi yapan bir virus vardı. Hatta bu virus önce var ise kamera ile foto çekiyor, benzer bir sayfa açıyor ama bunu Dos ortamında yapıyordu. Kesinlikle safe mod harici windows normal olarak açamıyordun :embarras:

konuyu donanımhabere açtım anında cevap yazdı biri yazık ya millet kanıyor buna

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Siteye girdim çikamiyorum 300 tl para istediler yatirdim öyle çikabildim. Dün oldu bu olay

konudaki mesajları okumak isteynler için link :

Mesut uyarı için sağol.

NOD 32 antivirüs programı kullanıyorum siteyi bana açtırmadı. :halay:

Mesut AKIN' Alıntı:
konudaki mesajları okumak isteynler için link :
Son mesajda arkadas benim bahsettgim virusden bahsetmis ustad ;)

mesut uyarı için sağol, siteyi denemişssin bide para yollasaydında sonunda noluyo öğrenseydik :D daha açıklayıcı para yollanmış bir konu başlığı talep ediyorum yönetimden :p:p:p:p

Volkan Güneş' Alıntı:
mesut uyarı için sağol, siteyi denemişssin bide para yollasaydında sonunda noluyo öğrenseydik :D daha açıklayıcı para yollanmış bir konu başlığı talep ediyorum yönetimden :p:p:p:p
Bence de eksik kalmış konu. :lollol: :lol: