İzmir’de sika therm 6mm yada maket kartonu

sezgin karaca

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
arkadaşlar izmir de 6mm sika therm yada maket kartonu bulabileceğim yer var mı acaba ben bulamıyorum koçtaş da sika therm 3mm var başka da yok izmirde köpük uçak yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

1 cm xps strafor kullanabilirsiniz
sıcak tel ile 8mm düşürüp kaliteli ve ucuz tabirli işler çıkıyor fiyatı 60*120*10=4tl civarı

Konu en uygun yere tasinmistir. Konu basligi duzenlenmistir. Lutfen konu actigimiz yere ve konu basliginin icerik hakkinda ipucu verir sekilde olmasina ozen gosterin.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
o straforu 6mm kesmiştim çok aşırı esnek geldi bana 8mm kesmedim tabi bi deneyim oz azaman
parke altı mavi şilteden f22 yapmıştım aşırı esnekliği yüzünden uçak uçmadı motora tam güç verince arka taraf çöküyordu

valla kardeş ben bulamadım gıda çarşısı yapı marketler hiç birinde yok siz birden çok demişsiniz google da ne diye arattınız acaba diyerlerinede bi bakayım ben

Gida carsisinda Karaoglu yapida yesil renkli kapronlar mevcut. 6mm olandan (yaklasik 5mm geliyor) 1 paket almistim. Saglam ve hafif malzeme, benim cok isimi goruyor.

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
hocam birden fazla demiş arkadaşım 1 tane adres vermiş saolsun diyerlerinede bakayım demiştim

kardeşim o 5mm mavi olan
levhadan kullandım çok aşırı esnek ekstra koli bandı vs gibi şeylerle sağlamlaştırma falan yaptınız mı acaba

Bir mesaj gönderdiğiniz ve 5 dak aklınıza yeni bir şey ilave etmek geldi. Forum düzenini sağlamak adına lütfen yeni aklınıza geleni yeni mesaj yerine, son görderdiğiniz mesaj “DÜZENLE” diyerek ilave ederseniz, 10 dak içinde gereksiz yere 3 yeni mesaj yazmamış olursunuz.