JCB 850w Invertör Jeneratör Kutu Açılımı ve Incelemesi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Emre kardeşimizin aşağıdaki konuda paylaştığı JCB Jeneratörü alalı nerede ise 2 hafta oldu ama ancak geçtiğimiz hafta sonu test edebildik. :thumbup:

Alanda Şarj Seçenekleri: Jeneratör

2 adet 5000 mAh pili 2C yani 20 Amp ile şarj ederek ürün bizden tam not aldı :bravo: :halay: İhtiyacı olan arkadaşlar kesinlikle bir kez daha düşünsünler ;)

Buyrun bu da sahada çektiğimiz Kutu açılımı, ürün incelemesi ve ilk Start ve Şarj videoumuz.

Biraz uzun olmuş yine ama keyifli seyirler :laugh: :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Amma gevezelik etmişim be. :laugh: :lol: :lol:

Abi hayırlı olsun. Gördüğümde şaşırdım diyebilirim. Hatta ilk geldiğimde aleti görmeden önce Türker abi Nitro ile uçuyor die gözlerim havadaydı :D Sonradan farkettimki Jeneratörmüş :halay:

Hayırlı olsun,keyifli uçuşlar...

Hayırlı olsun, artık şarj sıkıntınızda ortadan kalktığına göre rahat rahat uçabilirsiniz. :thumbup:

Mehmet abi Jeneratörden pilleri şarj etmek ne zamandır bizim gurubunda aklındaydı bizde en kısa sürede temin edicez. Tekrardan Yuvacık grubuna hayırlı olsun güle güle kullanın.
Kullanımla alakalı bir iki püf nokta
1: Sabah ilk çalıştırmada cikleyi sonuna kadar açın ipi öyle çekin. Cikle motor biraz ısındı mı kapatabilirsiniz. Gün içindeki diğer çalıştırmalarda cikleye gerek kalmaz.
2: Jeneratör düz bir zeminde daha sessizdir.
3: ipi ilk çalıştırmanız da çalışmadığında ipin kendini sonuna kadar çekmesini bekleyin öyle tekrar çekin.
4: TECRÜBEYLE SABİT 2 kez jeneratör çaldırdım zincirle bağla abi. :lollol:

Türker Akgün' Alıntı:
Amma gevezelik etmişim be. :laugh: :lol: :lol:
Biz video çekerken kendimizde eğlendiğimiz için hiç fark etmiyoruz lafı çok uzattığımızı Türker'im :laugh: ;D

Sercan ADAK' Alıntı:
Abi hayırlı olsun. Gördüğümde şaşırdım diyebilirim. Hatta ilk geldiğimde aleti görmeden önce Türker abi Nitro ile uçuyor die gözlerim havadaydı :D Sonradan farkettimki Jeneratörmüş :halay:
Teşekkürler Sercan :)

Mordo Ortasi' Alıntı:
Hayırlı olsun,keyifli uçuşlar...
Teşekkür ederiz Abi %p

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun, artık şarj sıkıntınızda ortadan kalktığına göre rahat rahat uçabilirsiniz. :thumbup:
Aynen inşallah Tevfik abi :halay:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Mehmet abi Jeneratörden pilleri şarj etmek ne zamandır bizim gurubunda aklındaydı bizde en kısa sürede temin edicez. Tekrardan Yuvacık grubuna hayırlı olsun güle güle kullanın.
......
4: TECRÜBEYLE SABİT 2 kez jeneratör çaldırdım zincirle bağla abi. :lollol:
O zaman size de şimdiden hayırlı olsun Ismail :thumbup: Tüm uyarı ve hatırlatmalar için teşekkürler ama bu son 4.madde kötüymüş valla :-\

Merak ettiğim bir konu var, Jeneratörde gördüğüm kadarıyla 12 ve 24 volt seçeneği var , ama siz 220 Volt u kullanıp güç kaynağı ile Pl8 i besliyorsunuz.

Güle güle kullanın :) Ben de geçen elektrik kesildiği gün bir çalıştırdım kendi kendime. Boşta çalışırken hafiften hoplaması çok komik, zaten küçücük, hoplayınca daha da şirin görünüyor :D Kullanıcı yorumlarını da okudum, jeneratör 450-500w civarında yükteyken en sessiz halinde çalışıyormuş, aklınızda olsun. Biz de bugün akşam kaçak buluşmada deneyecektik sarı canavarı, ama yağmur izin vermedi. Yarın çıkacağız umarım, şimdilik yağış göstermiyor.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Merak ettiğim bir konu var, Jeneratörde gördüğüm kadarıyla 12 ve 24 volt seçeneği var , ama siz 220 Volt u kullanıp güç kaynağı ile Pl8 i besliyorsunuz.
Tevfik abi jeneratorun sadece 12Vdc cikisi var ama ne yazik ki MAX 5A kadar akim basabiliyor :-\

Emre Kaman' Alıntı:
Güle güle kullanın :) Ben de geçen elektrik kesildiği gün bir çalıştırdım kendi kendime. Boşta çalışırken hafiften hoplaması çok komik, zaten küçücük, hoplayınca daha da şirin görünüyor :D Kullanıcı yorumlarını da okudum, jeneratör 450-500w civarında yükteyken en sessiz halinde çalışıyormuş, aklınızda olsun......
Tesekkur ederiz Emre sayende guzel bir jeneratorumuz oldu :halay: Valla MAX yukte bile cok asiri gurultu olmadi. Bir daha ki sefere daha uzun bir uzatma kablosu getirip, jeneratoru biraz daha uzaga koyacagiz :)

Hayırlı olsun yuvacık ekibi. Video için teşekkürler güldürdünüz beni aslında sıkmadan böyle takılmaz bence iyi.

Hayırlı olsun. Bende düşünüyorum valla.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Hayırlı olsun yuvacık ekibi. Video için teşekkürler güldürdünüz beni aslında sıkmadan böyle takılmaz bence iyi.
Sikmadan izletebiliyorsak ne mutlu bize Mustafa :halay:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Hayırlı olsun. Bende düşünüyorum valla.
Gerci Sizin sahada ceryan var ama diger ucus sahalarinda cok ise yarayacaktir Erhan :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tesekkur ederiz Emre sayende guzel bir jeneratorumuz oldu :halay: Valla MAX yukte bile cok asiri gurultu olmadi. Bir daha ki sefere daha uzun bir uzatma kablosu getirip, jeneratoru biraz daha uzaga koyacagiz :)

Ne demek abi, birbirimizi gaza getirdik :p sen almasan ben de sallar dururdum belki almayi. Ama cok iyi oldu, bi pil parasina bir suru pil sahibi olmus gibi olduk :)

Emre Kaman' Alıntı:
Ne demek abi, birbirimizi gaza getirdik :p sen almasan ben de sallar dururdum belki almayi. Ama cok iyi oldu, bi pil parasina bir suru pil sahibi olmus gibi olduk :)
Mehmet abi şu forumu kurmamış olsaydın bir sürü insan daha zengindi biliyorsun değil mi ? :eek: :laugh: :lollol: :lol: :lol: