JR X9503 Kumanda

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba arkadaşlar,

Bİr süredir en az 7 kanallı kumanda arayışındayım. şuan aklımda spektrum dx7 var ama JR X9503 kumandayada aklım kayıyor. Kullanan var mı? Bilgi sahibi olmadan almak istemiyorum, Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar.

İlgi Alanı
Heli
JR X9503 Kumanda

Burak Demiray' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Bİr süredir en az 7 kanallı kumanda arayışındayım. şuan aklımda spektrum dx7 var ama JR X9503 kumandayada aklım kayıyor. Kullanan var mı? Bilgi sahibi olmadan almak istemiyorum, Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar.
JR X9503 modeli JR artık güncel olmayan bir modeli. Sıfırı zaten piyasada yok diye biliyorum.

Kaldı ki JR, Spektrum ile DSMX protokol olarak yollarını ayırıp kendisi DMSS protokolu çıkardıktan sonra pek piyasada tutulmadı :rolleyes:

Spektrum veya Futaba tercih etmek en mantıklısı ;)

İlgi Alanı
Uçak
JR X9503 Kumanda

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
JR X9503 modeli JR artık güncel olmayan bir modeli. Sıfırı zaten piyasada yok diye biliyorum.

Kaldı ki JR, Spektrum ile DSMX protokol olarak yollarını ayırıp kendisi DMSS protokolu çıkardıktan sonra pek piyasada tutulmadı :rolleyes:

Spektrum veya Futaba tercih etmek en mantıklısı ;)
Mehmet abi,

çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için. :saygilar: Spektrum dan şaşmayalım o zmn :)

Murat Evitan

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
JR X9503 Kumanda

Futaba,Hitec yada Spektrum.Ama bana kalırsa Spektrumda diğer iki markanın yanında son tercihim olurdu.

İlgi Alanı
Uçak
JR X9503 Kumanda

Murat Evitan' Alıntı:
Futaba,Hitec yada Spektrum.Ama bana kalırsa Spektrumda diğer iki markanın yanında son tercihim olurdu.
Murat hocam,

Turnigy 9x kumanda ve Fr sky V8FR-2 alici kullansam nasıl olur. Önerir misiniz?

İyi çalışmalar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

- VolkaN -

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
JR dsx9 kullanıyorum, senin yazdığınla aynı kasa bikaç farklılık var protokol olarak bildiğim, alıcıları orange olarak ucuz olması baya iyi bir özellik, uçakda ve helide her işimi gördü, fakat denildiği gibi artık sıfırını bulman çok zor.