Kaldığımız yerden devam :)

Emre Biçen

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhabalar,
2 yıl aradan sonra hobiye geri dönmek istiyorum, beni tanımayanlar için kendimi kısaca tanıtmak istiyorum.

Emre Biçen Ankara'da oturuyorum 2014 den 2018 yılına kadar helikopter ve azda olsa uçaklarla ilgilendim 2 yıl ara vermiştim ama aranıza müsade ederseniz tekrar dönmek istiyorum. Rckolik benim açımdan çok ayrı bir yeri var, kendimi sıfırdan geliştirdiğim bir platform buradan tüm arkadaşlarıma slm olsun

Geri dönüş için bazı ekipmanları eski tecrübelerime dayanarak toplamak/satın almak istiyorum bunlar;

Mikado vbar touch / vbar neo
Spektrum dx6/8
Sabgoblin drake / Align trex 550x
Powerlab 6
Ve hobinin tüm alanlarını kullanmak amaçlı
Tiny whoop indoor fpv ekipmanları v.s v.s..

Kendime uzun bir süre belirledim bu süre içinde yukarıdaki ekipmanları yavaş yavaş toplama niyetim var malum dolar kuru, gümrük vergileri v.s biraz zor olacak ama sizlere danışarak yurtdışı/yurtiçi satın alarak tamamlamayı hedefliyorum. Lafı fazla uzatmadan müsadenizle bir daha ara vermemek üzere :) yeniden aranıza katılmak istiyorum herkese sevgiler saygılar:saygilar:

Adınız / Soyadınız
Emre BİÇEN
Nereden Katılıyorsunuz
Ankara
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
4 yıl
Hoş geldiniz, Ankara'da Mehmet şükrü doruk var, tanıyormusunuz bilmem kendileri aktif uçuyorlar

Tekrar hoşgeldin Emre. Çok sevindim sahalara döndüğüne :)

Yok abicim müsaade etmiyorum. Adam gibi uçak uçuracaksan gel. :lol::lollol::D

Canın sağolsun sümer abi :) uçak içinde uğraşlarım olacak, ek uğraş olarak yapıyorum zaten :) sevgiler

Tekrardan hoşgeldin takımımızın değerli üyesi :saygilar:

Alınacak bayağı bir ekipman varmış ama, Allah kolaylık versin :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hoşbulduk Rasim eski günleri arar oldum, zor olacak biliyorum ama bununla ilgili sizlere sorularım olacak :)

Hoşgeldin Emre, gözümüz yollarda kaldı. :laugh:
Bu hobi bırakılabilen birşey değil, döneceğini biliyorduk. :thumbup:

Hoşbulduk Türker abi, söylediğin üzere aklım hep bu hobide. Bakalım son durumlardan sonra ne kadar başarılı olacaz :)

Hoş geldiniz, Ankara'da Mehmet şükrü doruk var, tanıyormusunuz bilmem kendileri aktif uçuyorlar

Hoşbulduk, tanımıyorum ama inşallah tanışma fırsatı buluruz. saygılar:saygilar:

Tekrar hoşgeldin Emre. Çok sevindim sahalara döndüğüne :)

Teşekkürler emre abi hoşbulduk :saygilar:

Emre hoşgeldin tekrardan kardeşim, arasıra Aytaç'ı da yokla o da kaytardı uzun zamandan beri.:)