[Kampanya]: Fastlad Paskalya indirimi %12...

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Fastlad Paskalya indirimi başladı... %10 indirim deniliyor, tabii bizlere o %20 oranında ekstra (vat farkı kadar) yansıyor ve %12 indirim var özetle...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ya işte biliyodum... İki gün önce aldım bişeyler. :-\

Benden iyi bir sipariş var , tamda üstüne geldi ilk defa indirimi doya doya kullanıcam :D Şimdi bunların bir kere kazığını yedim DHL ile geldi.. UPS ile göndermeleri için mail attım ama işyeri yarın kapalıymış. Ne zaman maile dönerler , ya da nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz :)

Emre Kaman' Alıntı:
Ya işte biliyodum... İki gün önce aldım bişeyler. :-\

Konuştuk ya whatsapptan, biliyordun tabii :) Haftasonuna yetişirse diye erken davrandın sanırım, DHL de her zamanki gibi salladıkça salladı...

:saygilar: siparişler tamam tesekkurler rasim abii :halay: :halay:

modelhelicopters.co.uk da aynı şekilde indirim yapmış " EASTER2016"

Trex450L 6S Microbeast PLUS kombosu ile :

Subtotal : ₺1,135.42
Discount (Easter Sale (10%)) : -₺113.54
Delivery (Shipping Option - Airsure / ISF - (Tracked delivery)) : ₺33.88

Bende bir kumanda alacağım, birde heli almayı düşünüyordum ama bu ay naktim kalmamış bankadanda taksitlendirmeyi hiç sevmem. [emoji4]

Ama hiç belli olmaz tabi. [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğuş' Alıntı:
Bende bir kumanda alacağım, birde heli almayı düşünüyordum ama bu ay naktim kalmamış bankadanda taksitlendirmeyi hiç sevmem. [emoji4]

Ama hiç belli olmaz tabi. [emoji3]

450L çok iyi duruyor Doğuş :p

:saygilar: 500 dominatoru listeye ekledim dhl ve ucretsiz secenegi var kargoda dhl sorunlu oldugu icin beklemedeyim ucretsiz kargoyu secsem. Sikinti olurmuu arkadaslar :RCKolik:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
450L çok iyi duruyor Doğuş :p

logo 550 dusunuyorum ama her an her sey olabilir [emoji3] gumruk hesap edip ona göre naktim yeterse bakacağım. Kesim tarihi kartın 11'i 21'inde de ödemesi var o zamana yine durumlar düzelebilir gibi. [emoji3]

Doğuş' Alıntı:
logo 550 dusunuyorum ama her an her sey olabilir [emoji3] gumruk hesap edip ona göre naktim yeterse bakacağım. Kesim tarihi kartın 11'i 21'inde de ödemesi var o zamana yine durumlar düzelebilir gibi. [emoji3]

yap bir çılgınlık Doğuş, doğru yoldasın :laugh: :laugh:

gökhan cünlü' Alıntı:
:saygilar: 500 dominatoru listeye ekledim dhl ve ucretsiz secenegi var kargoda dhl sorunlu oldugu icin beklemedeyim ucretsiz kargoyu secsem. Sikinti olurmuu arkadaslar :RCKolik:
Ücretsiz kargo sanırım takip numarası vermiyor. Bence riske girmeyin. Bi ara fastladdan ıvır zıvır almıştım. Ücretsiz kargo seçeneği ile. Kayboldu

:saygilar: tesekkur ederim cahit abii su an düşünce asamalarındayımm :RCKolik:

Gökhan yanlışın var, ücretsiz kargo 2kg altı ve değeri 30£ altı olan ürünlerde verdikleri bir seçenek. Senin gördüğün seçenek "bir sonraki talimatıma kadar tutun" demek olan seçenek.

Eğer modeli almayı düşünüyorsan kargo seçeneğinden "please hold for further..." diye başlayan en alttaki seçeneği seç, sipariş notu kısmına

- Please ship with UPS (NOT DHL)
- Please declare as £35 for easy customs clearance

notunu ekle öyle al. Sana daha sonra mail ile bir link gelecek ve UPS kargonun ücretini isteyecekler. Onu da ödedikten sonra malı gönderirler. Tahminen 25-30£ arasında olur UPS kargosu da.

:saygilar: çok tesekkur ederim emre abii aradıgım sorunun cevabını sayende buldum :RCKolik: