Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selamlar , :saygilar:
Her buluşmamızda yeni konu açıp forumda gereksiz kirlilik yapmak istemedim. Bu yüzden eğlenceli geçen tüm buluşmalarımızı bu konu altından paylaşmayı planlıyorum :halay:
Diğer karadeniz ekiplerimizde isterlerse bu konu altında paylaşımda bulunabilirler :yuppi:

17.01.2015 Cumartesi sabahı saat 9'da çıkıp Şafak ile alana gittik.
İkimizde güzel uçuşlar yapıp döndük. Ancak yeni pil almam şart. Tam devirle 3 dakika zor uçuyorum piller hemen 3.72-3.73'e düşüyor :( Motorum sürekli boğuluyor , acil pil almam lazım :(p
VIDEOLAR ;
Benim videom ,
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şafağın uçuş videosu ,

Pazar günümüzü de boş geçmedik. Hava çok güzeldi , frame'e monte ettiğim aksiyon kamerasını denemek istedim. 1 dakikalık çekim yaptım. Kamera pallere yakın olduğundan fazla zorlamak istemedim ve uçuşu kısa tuttum.
Yakın zamanda daha güvenli bir yere monte edip ara sıra hava çekimleri yapmayı planlıyorum :thumbup:

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık (ORDU-TRABZON-GİRESUN)

Paylaşım için teşekkürler Doğukan :thumbup: Ellerinize sağlık. Madem ana başlık oldu bu konu, bu durumda ben de konuyu SABITLEYELIM :RCKolik:

Bu arada videoları yarın sabah kahve içerken seyredeceğim inşallah :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Doğukan :thumbup: Ellerinize sağlık. Madem ana başlık oldu bu konu, bu durumda ben de konuyu SABITLEYELIM :RCKolik:

Bu arada videoları yarın sabah kahve içerken seyredeceğim inşallah :laugh: :D

Teşekkür ederiz Mehmet abi ,
Sürekli kaçamak uçuşlara gittiğimiz için ana başlık yapıp sabitlemek daha mantıklı oldu sanırım :laugh:
Karadenizin incisi Ordu'yu kahveni yudumlarken izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum Mehmet abi ;D

Özelikle ilk video güzeldi valla. Elinize sağlık güzel pilotaj. %p

Arda Erkan' Alıntı:
Özelikle ilk video güzeldi valla. Elinize sağlık güzel pilotaj. %p

Teşekkür ederim Arda abi , ilerletmeye çalışıyoruz kendimizi :thumbup:

Şafak ve Doğukan videoları az önce izleyebildim. Her ikinizi de tebrikler, temiz ve güzel uçuşlar olmuş :halay:

1.videodaki girişe bittim, tek kelime ile harikaydı. 2.video da ise Safak sticklerini uçuşla beraber izlemek ayrı bir keyifdi :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şafak ve Doğukan videoları az önce izleyebildim. Her ikinizi de tebrikler, temiz ve güzel uçuşlar olmuş :halay:

1.videodaki girişe bittim, tek kelime ile harikaydı. 2.video da ise Safak sticklerini uçuşla beraber izlemek ayrı bir keyifdi :thumbup:

Tekrar teşekkür ederiz Mehmet abi
Artık uçuş videolarımızı bu şekilde daha renkli hale getirmeye çalışacağız :saygilar:

Eline sağlık Doğukan, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Şafak'la çok güzel bir ekip oldunuz, pilotajlar aldı başını gidiyor nazar değmesin. :RCKolik:

Doğukan,selamlar
videolar ve uçuşlarınız çok keyifli,zevkle izledim
her zaman böyle keyifli olmanızı dilerim...

Madem konu sabitlendi bizdende iki uçuş ekleyelim benim 150 ve 450 ile uçuşum biraz kadraj dışı oldu ama ıshak parmak videosunu ben çekince gayet güzel oldu . Bu arada yaza bir sinema filmi var aklımda komple karadeniz ekibi ve bizi anlatan bir proje gerekli bütün ekipmanlar var gibi iyi bir senaryo işlem tamamdır.

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Doğukan, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Şafak'la çok güzel bir ekip oldunuz, pilotajlar aldı başını gidiyor nazar değmesin. :RCKolik:

Türker abi çok teşekkürler :saygilar:
Şafakla sürekli birbirimize birşeyler katıyoruz nazar değmesin inşallah dediğin gibi tekrar teşekkür ederiz :thumbup:

Mordo Ortasi' Alıntı:
Doğukan,selamlar
videolar ve uçuşlarınız çok keyifli,zevkle izledim
her zaman böyle keyifli olmanızı dilerim...

Mordo abi selamlar ,
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim , İstanbulda biz de seni keyifle izlemiştik hala unutamıyorum :bravo:
İstanbula geldiğim de sizi tekrar rahatsız edeceğim :laugh:

Muammer Akbulut' Alıntı:
Madem konu sabitlendi bizdende iki uçuş ekleyelim benim 150 ve 450 ile uçuşum biraz kadraj dışı oldu ama ıshak parmak videosunu ben çekince gayet güzel oldu . Bu arada yaza bir sinema filmi var aklımda komple karadeniz ekibi ve bizi anlatan bir proje gerekli bütün ekipmanlar var gibi iyi bir senaryo işlem tamamdır.

Muammer abi video düzenlemelerin çok hoşuma gitmeye başladı :lollol: :halay:

Muammer Akbulut' Alıntı:
Elinize sağlık Muammer Bey, paylaşım için teşekkürler. :bravo:

Sizde o kadar renkli bir ekip var ki yüzüklerin efendisi gibi bir seri film bile çekebilirsiniz bence. :thumbup:

Merakla bekliyoruz. :RCKolik:

Paylaşım için teşekkür ederiz Muammer Bey :bravo: Ben özellikle ilk videonun muzik seçimine bayıldım %p Emeğinize sağlık :thumbup:

Mehmet bey bir de konu başlığına Rize ve Artvin illerimizide eklerseniz sevinirim çünkü bizim toplu buluşmalarımızda herzaman beraber oluyoruz