Karbon Çubuk

Bgo

Yeni Uye
Merhaba Bixler2 min kanatlarının ortasından geçen karbon çubuğu ortadan kırdığım için yeni bir tane almam gerekiyor fakat nerede satıldığını bilmiyorum bana 6 mm 100 cm lik bir karbon çubuk lazım 6 mm lik tahta bi çubuk denedim ama işe yaramadı. 6mm lik bir karbon çubuk nereden temin edebilirim acaba ?

Karbon Çubuk

Gökçen Havacılık sitesine baktın mı, peki ??

https://thkmodelucak.com

Ynt: Karbon Çubuk

promodelhobby.com

thkmodelucak.com

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Karbon Çubuk

Karbon fiber çubuk çap :6mm boy :1m

Karbon Çubuk

Bu site çok faydalı sanırım

Karbon Çubuk

THK da 10 tl öteki sitelerde 20 ila 28 arasında değişiyo ama thk da stoklarda yok :)

Karbon Çubuk

Bilgehan, "Karbon çubuk" yazmışsın, ama linkteki karbon boru olmasın? Boşa yanlış malzeme almayasın!

Karbon Çubuk

arkadaşım benim elimde 1 adet mevcut istanbulda olsan elden verırdım dersenki acelem yok musaıt bır zamanda bana kargolayıp yollarmısın dıye sen adresını soylersın ben sana hiçbir ücret yollamadan sadece kargo paranı karsılayıp gonderırım 1 tane zagı yaparken kullanmıstım elımde kaldı 1 adet uzunlugu yarım metre falan genıslıgıde 5-6 mm resımde gorundugu gıbı dediğim gibi ücret almam maksat senın işin hallolsun

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Karbon Çubuk

Suat Aktaş' Alıntı:
arkadaşım benim elimde 1 adet mevcut istanbulda olsan elden verırdım dersenki acelem yok musaıt bır zamanda bana kargolayıp yollarmısın dıye sen adresını soylersın ben sana hiçbir ücret yollamadan sadece kargo paranı karsılayıp gonderırım 1 tane zagı yaparken kullanmıstım elımde kaldı 1 adet uzunlugu yarım metre falan genıslıgıde 5-6 mm resımde gorundugu gıbı dediğim gibi ücret almam maksat senın işin hallolsun

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Suat, konu 3 yıllık. ;)

Karbon Çubuk

Abi tarihe bakmayı unutmusum acemilik işte :laugh: ;D :rolleyes:

Karbon Çubuk

Suat Aktaş' Alıntı:
Abi tarihe bakmayı unutmusum acemilik işte :laugh: ;D :rolleyes:

:D , suat resimdeki yatak çarşafımı :D, öyleyse jilet gibi olacak bozuk para attınmı zıplayacak gerginlikten, bak askerde çok işine yarar bu bilgiler :D :D :D ,

Karbon Çubuk

Volkan abi sen bide yatağın devamını görme nasılsa aksam tekrar yatıcam dıye ellemıyorum :laugh: babamın klişe lafı oldu artık sen askerde iyi dayak yersin arkanda böyle yatak bırakırsan bu arada sana mesaj attım numaramdan bana ulaşırsan sevinirim abi :)