Kasama Srimok'çu Yokmu Forumumuz'da ?

niang167

Hobilerim Yaıam Tarzım
Merhaba abilerim ve arkadaşlarım :saygilar: Çoktandır incelediğim Kasama Srimok firmasının helileri beni çok cezbediyor bu helileri kullananımız yokmudur forumumuz da ? Nasıldır ne değildir bu ürünler benim şahsi görüşüm çok diri ve cazibeli duruyorlar.Bu konuda görüş ve düşünceleriniz nelerdir? :laugh: :laugh: Bir kaç fotoğraf :laugh: :laugh: :RCKolik:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet bir dönemin en trend helikopterlerindendir Srimok'lar. Herkes birtane sahip olmanın hayallerini kurardı. Fakat nesli tükendi. :(

Yedek parça ve destek alma konusunda sıkıntılar yaşarsın diye düşünüyorum. Kötü bir modeldir demiyorum ama ben olsam farklı bir model tercih ederdim.

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet bir dönemin en trend helikopterlerindendir Srimok'lar. Herkes birtane sahip olmanın hayallerini kurardı bir dönem. Fakat nesli tükendi. :(

Yedek parça ve destek alma konusunda sıkıntılar yaşarsın diye düşünüyorum. Kötü bir modeldir demiyorum ama ben olsam farklı bir model tercih ederdim.
Türker abi haklısın o konuda :saygilar: İncelerken srimok konusu forumumuzda hiç dikkatimi çekmedi bi soruyum dedim var mıdır yok mudur diye :thumbup: Yoksa Goblin üzerine heli tanımam :laugh: :laugh:

bir ara ahmet abi kullanıyordu helikopter çok güzeldi ancak TR de pek parçası olmadığından ve kullanan kişi sayısı çok az olduğundan satarken de zorlanmıştı
bu sebebiyet ile almamanızı öneririm

BURAK GAMSIZ' Alıntı:
bir ara ahmet abi kullanıyordu helikopter çok güzeldi ancak TR de pek parçası olmadığından ve kullanan kişi sayısı çok az olduğundan satarken de zorlanmıştı
Zaten şu anlık alma durumu yok :embarras: amaç bilgi edinmek %p Türkiye şartlarında v922 kuyruk motoru bile bulamadıktan sonra modelcilik zor iş ülkemizde :-\

Srimok ben kullanmak ne kelime altınadan girdim üstünden cıktım Eco modeli dahil yaklasık 4-5 tane srimok 90N im oldu. bu işte yeniysen veya buyuk modellere yeni yeni başlıyosan uzak durcaksın çünkü acayip bir teknik toplama istiyor kiti hertarafı ayarlanabilir şekilde ve bu ayarları en iyi şekilde yapman lazım aksi taktirde alet havada sıkıntı çıkartıyor :) ama dizayn mekanik konusunda ustune daha görmedim bukadar seksi bir helikopter. Dediğim gibi çok ugrastım cok emek verdim 5bin TL ye mal edip 2bin TL ye sattıklarım oldu. alıp ilerde satamazsın bu devirde cok cok zor satman özellikle, alıp evladiyelik kullancaksın. parça konusuna gelince aslında sıkıntı çekmiyorsun. Direk kasama ile yazışıp parça alabiliyosun adam cok mütavazi istediğin parçaları soyluyosun o sana paypaldan suraya öde diyor öduyosun ve kargo ucreti cok cazip sekilde ems ile gonderıyolar hatta içine hediye felan ekliyolar titanyum vidalar vs. Dediğim gibi şrimok cok güzel bir helidir ama hakkını verene

cengiz okkalı' Alıntı:
Srimok ben kullanmak ne kelime altınadan girdim üstünden cıktım Eco modeli dahil yaklasık 4-5 tane srimok 90N im oldu. bu işte yeniysen veya buyuk modellere yeni yeni başlıyosan uzak durcaksın çünkü acayip bir teknik toplama istiyor kiti hertarafı ayarlanabilir şekilde ve bu ayarları en iyi şekilde yapman lazım aksi taktirde alet havada sıkıntı çıkartıyor :) ama dizayn mekanik konusunda ustune daha görmedim bukadar seksi bir helikopter. Dediğim gibi çok ugrastım cok emek verdim 5bin TL ye mal edip 2bin TL ye sattıklarım oldu. alıp ilerde satamazsın bu devirde cok cok zor satman özellikle, alıp evladiyelik kullancaksın. parça konusuna gelince aslında sıkıntı çekmiyorsun. Direk kasama ile yazışıp parça alabiliyosun adam cok mütavazi istediğin parçaları soyluyosun o sana paypaldan suraya öde diyor öduyosun ve kargo ucreti cok cazip sekilde ems ile gonderıyolar hatta içine hediye felan ekliyolar titanyum vidalar vs. Dediğim gibi şrimok cok güzel bir helidir ama hakkını verene

Abi hayırlısı inşallah :laugh: Allah'ın izniyle işe başladığım da Çorum'da bir topluluk v.s kurmayı düşünüyorum o zaman denemediğim model kalmaz diye düşünüyorum inşallah :laugh: :halay: Her zaman derim hobilerim yaşam tarzım heli'cilik en büyük fantazim :laugh:

buda 2012 yılından ilk aldıgım srimokdan bitanesi :) özledim bak şimdi hala ankarada verdıgım abim gel al kullan diyor heran yeniden başlayasım var :)

2011 yılından eco modelim :)

Abi çok güzel bir model resmen bebek bebek :laugh: :thumbup: Böyle bir modele yakıt yetiştirmek zordur herhalde :lollol: Tabi bir de pal sesini duyunca değil yanına yanaşmak uçuramaz dahi insan :RCKolik:

Mehmet Akif nitro uçuran mi kaldı artik dolayısıyla kasama da müzedeki yerini aldı.

BURAK GAMSIZ' Alıntı:
Ama satın alan arkadaş gecenin köründe gelip almıştı yani bir nevi aşk diyelim.
Şu an belki hatırlayanlarınız olacaktır HT de Edip abimiz vardı ( kulakları çınlasın) onda 2-3 tane var diye biliyorum .

Ynt: Kasama Srimok'çu Yokmu Forumumuz'da ?

Salih bozdag halen daha aktif olarak kullaniyor , antalyada tugra abide ciddi yedegide var oda kullaniyor ...

Benide cok cezbeden yakindan gorup baktigim piyasadaki hic bir heli ile fazla alakasi olmayan tasarim ve muhendislik harikasi bi heli :)

Elektrikliside var di diye hatirliyorum srimok un ...

Ama trde kullanicisi sayisi az ve yedekleri her yerde satilmiyor malesef ...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendede bi tane vardı bi zamanlar, böyle işçilik görmedim...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet Akif nitro uçuran mi kaldı artik dolayısıyla kasama da müzedeki yerini aldı.
Abi bence yakıtlı daha güzel neden dersen lipo ile uçuyoruz ama nereye kadar lipo lipo tamam zahmetsiz olabilir ama bi yakıt koyarak dinlene dinlene uçmak var birde 2-3 lipoyu 15 dakikada bitirip geri kalanında helinin gözlerine bakmak var. Benim şahsi görüşüm budur

Herkeste jeneratör var artık, o meseleyi arkamızda bıraktık :)