KDS 450C RFT İLE GÖRÜŞLERİNİZ

Gökhan Ceylan

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
MERABALR BN GÖKHAN HERKEZE HAYIRLI AKŞAMALR İZMİRDEN ARANIZA KATILDIM İZMİRDE COK YOK BU HOBİ İLE İLGİLENEN YOK BEN DENK GELEMEDIM TÜRK HAVA KURUMUNUN SATTIHI KDS 450C RFT HELİSİ VAR SİZE SORMAK İSTEDİM SİZCE İYİMİDİR ALINA BİLİR Bİ MARKA VE HELİMİDİR ONUN MALİYETİNDE DAHA İYİ HELİ ÖNEREBİLİCEĞİNİZ VARMIDIR YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM

;) :RCKolik:

Gökhan hoşgeldin. Açtığın diğer konuda yapılan uyarılara rağmen aynı içeriğe sahip bir konu daha açman ne kadar ilgi çekici bilemezsin :D Önce bir tanışma konusu açıp, bize modelcilikte ne safhada olduğunu anlatman, nbu hobide hedefinin ne olduğunu ve ne kadar bütçen olduğunu bildirmen çok daha iyi olur. Noktalama işaretleri ne büyük-küçük harfin nerelerde kullanılacağını zaten biliyorsun, ama neden caps-lock açık yazıyorsun bilemiyorum, ama biz burada bu şekilde yazışmıyoruz. Dikkat edersen nickname yerine isimlerimizi ve birbirimiz tanımamıza izin veren avatar resimleri de kullanıyoruz. Bu forum biraz birbirini tanıyan, bilen, seven ve saygı duyanların oluşturduğu bir topluluk. Basit nezaket kurallarına uyarak sen de bu topluluğa katılabilirsin, çok seviniriz. Neyse, thkda satılan kds 450c kiti ortalama bir kittir, align 450sev2 kitin fiberglas bir kopyasıdır, ufak tefek bazı parçaları farklıdır. Bundan iki sene öncesi için iyi bir başlangıç kiti derdim, ama artık değil.