Kemal Katırcı GauiX3 Uçuşları

Fatih Başaran

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhaba arkadaşlar.. Kemal arkadaşımızın Gaui X3 ile iki uçuşunu çekmiştim.. İlk videoda palleri tutan ballinklerden birisi havada çıktı ve helikopter tek palle kırımsız (2.33 gibi) indi. İkinci videoda herhangi bir vukuat yok :) İyi seyirler..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mucize gibi birşey bu. :eek:

Aynı şey benim başıma geldiğinde model havada yaprak döner olmuştu. :laugh:

Büyük geçmiş olsun. Ben sizin yerinizde olsam hemen bütün ball linkleri yenilerdim. :rolleyes:

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

X3 hayırlı olsun Kemal. En son gördüğümde hover yapıyordun. ;D Ne ara gelişti bu kadar pilotaj tebrikler. :agreed:

Fatih abi seninde eline sağlık. :thumbup:

saolasın türker hocam valla gözden geçiremedim lock title vb bi kaç malzemem gelsin hepsini söküp lock title yapcam.
son zamanlarda yaşadığım sorunlarda x 3 olsun x 7 olsun kırımsız atlatmak çok güzel yan kırımsız derken iniş takımı kırılıyo v.b. ufak tefek şeyler esamesi okunmayacak parçalar.
buda insana güven veriyo.

Saoalsın arda aslında pilotaj değilde içimdeki korkuyu yendim diyelim zaten iki günde olacak bi iş değil tabi sıkı sim çalışmanın etkisi büyük.

MaşaAllah :)

Kemal maşallah pilotajda öz güven patlaması yaşıyorsun.
Tebrik ederim :thumbup:
Tek palli kırımsız iniş inanılacak gibi değil :eek:

İbrahim kardeşi saolası inşallah daha iyi olacak yavaş yavaş sindire sindire tek hareket üzrine yoğunlaşıyorum combo larda daha sonra kendiliğinden gelir inşallah.

Maşallah, nazarımız değmesin :) :bravo: :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk