Kermes - Super Cup Fotoblok Model Uçak

Selçuk Erdoğmuş

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.lazersanatevi.com
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba :RCKolik:.

Yeni başladığım zamanlarda bu uçaktan önce bir kaç deneme yapmıştım ama hiçbirini uçuramadım. Ta ki bu uçağı keşfedene kadar.:halay: Benim için hem yapımı hem de uçurması çok keyifli bir modeldi. Ayrıca flaplı bir model. :yuppi:O yüzden bu uçağın fotobloktan lazer ile kesilmiş kit halini, hobiye yeni başlayan bir arkadaşımıza göndermek istiyorum. Tabi ki Bunun için foruma 1 yıllık üye olmanız gerekli. :)

2 Yıl önce bu uçağı yaparken açtığım konu;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

*Sadece lazer ile kesilmiş fotoblok ve ahşap parçaları gönderiyorum. Uçması için gerekli ekipmanlar (motor esc, pil, kumanda,servo vs.) yok.
*Demonte halde gönderiyorum. Birleştirip uçuşa hazır hale getirme keyfi size kalacak.:halay:
*Kargoyu karşılıyorum. Türkiye'nin her yerine gönderebilirim.:yuppi:

Uçağın ortalama özellikleri ve benim kullandığım ekipmanların listesi;
Uçak Özellikleri;
*Kanat Açıklığı:
140cm
*Gövde:110cm
*Ortalama uçuşa hazır ağırlığı: 1350gr
Kullandığım EKipmanlar
*6 Kanal Kumanda
*Suny Sky 2816 1450kv Fırçasız Motor
*60A skywalker ESC
*2250mah 3s Lipo Pil
*6 Adet Servo
* Yeke, Push Road
*Ön/Arka İniş Takımı

Son düzenleme:
Abi ben yeni başladım forumda çok eski olmasada varım . Uçak yapmak istedim ama yapamadım hatta yeni konu açtım uygun görursen bana verebilir misin ?
Merhaba. Tabi ki seve seve gönderebilirim.

Bu arada ufak bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum. Konuyu açarken kermes detaylarını eklemeyi unutmuşum.? Yanlış anlaşılması normal Tamamen benim hatam.:saygilar:

KERMES ŞARTLARI ile ilgili detaylara şu konudan erişebilirsiniz.

Bu uçağı almak isteyen arkadaşım 1 yıllık foruma abone olması gerekiyor. (Yıllık 12$) Paylaştığım ürün 180TL değerinde. Kargo ile beraber hesapladığımız da 220TL geliyor. Ben bu uçağı sadece 1 Yıllık foruma abonelik karşılığı, kargoyu karşılayarak ücretsiz gönderiyorum.

Abonelikle ilgili konulara buradan erişebilirsiniz.

Keyifli forumlar.:):saygilar: