KERMES - Ücretsiz ürünler

İlker Sönmez

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.drilkersonmez.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selamlar,
Öncelikle bu faaliyete uygun bir forum başlığı olmadığı için konuyu buraya açıyorum. Adminlerimiz daha uygun bir yer düşünürse taşıyabilir.

Herkesin elinde artık ihtiyacı olmayan ama atmaya da kıyamadığı , satmakla uğraşmak istemediği ürünler mutlaka vardır. Hobimizle ilgili olsun olmasın bu gibi malzemelerin işine yarayacak kişilere ulaşması için böyle bir başlık düşündüm.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ailemiz gibi gördüğümüz ve kaliteli insanlardan oluşan forumumuz için , buraya benim koyacağım malzemelerin hiçbiri için ücret talep etmeyeceğim. Ancak bedava da olmayacak. Bedava olmamasının sebebi , ücretsiz olan şeyin değerinin maalesef çok bilinmemesi , nadiren de olsa suistimale açık olabilmesidir.

Bunun yerine siteye bir yıllık abonelik ücreti ödenmesi şartını koymak istiyorum. Böylece para hem sitenin devamı için gerekli kaynağa katkıda bulunacak , hem de arkadaşlar beğendiği şeyleri 12 USD gibi sembolik bir ücrete alabileceklerdir.

Alımlar için en az bir ay önce foruma abone olunmuş olması şartı aranacak.

Tabi ki bir dolarlık bir malzemeyi 12 dolara koymayacağız. Misal benim koymayı düşündüğüm ürünlerden birinin bu gün sıfır satış fiyatı 450 Tl civarındayken ben bunu bir senelik abonelik karşılığında koyacağım . 1000 TL lik bir eşyamı 2 senelik abonelik karşılığı koyacağım gibi.

Zaten aboneliği olan arkadaşlar başkalarının adına abonelik alabilir ya da sürelerini uzatabilirler.

İmkanı olan tüm dostlarımızın katkıda bulunacağına inanıyorum. Ben şahsen kargo ücretini kendim karşılayacağım ancak bu şart değildir.

Kermese katılan arkadaşlarımız ve Ürünleri
1- İlker Sönmez : , ,
2- Tamer Kaymakçı :
3- Selçuk Erdoğmuş :
4- Özgür Öztürk : ,

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk malzemeler bilgisayar dünyası ile ilgili olacak , daha sonra çok orijinal helikopter malzemeleri de kermese eklenecek.

ÜRÜN VERİLMİŞTİR

Ürün 1 :
Silverstone Raven Serisi RVX01 Bilgisayar kasası (siyah kırmızı yan tarafı camlı versiyonu):
Mevcut amazon fiyatı 85 USD ( )
Kermes Fiyatı : Bir sene abonelik 12 USD
Tanıtım Videosu:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün kullanılmıştır . Sadece iç arka taraftaki iki tane 3.5 hdd yuvası eksiktir. Kozmetik olarak iyi durumdadır. İçinde 4 tane fan mevcuttur kasa ile birlikte verilecektir.

Öncelikle bu faaliyete uygun bir forum başlığı olmadığı için konuyu buraya açıyorum. Adminlerimiz daha uygun bir yer düşünürse taşıyabilir.
Satış konularına diğe üyelerimiz "Yorum" yazılamadı için, konuyu şimdilik "Abone-Destek" bölümü altına taşıyorum.

Ailemiz gibi gördüğümüz ve kaliteli insanlardan oluşan forumumuz için , buraya benim koyacağım malzemelerin hiçbiri için ücret talep etmeyeceğim. Ancak bedava da olmayacak. Bedava olmamasının sebebi , ücretsiz olan şeyin değerinin maalesef çok bilinmemesi , nadiren de olsa suistimale açık olabilmesidir.

Bunun yerine siteye bir yıllık abonelik ücreti ödenmesi şartını koymak istiyorum. Böylece para hem sitenin devamı için gerekli kaynağa katkıda bulunacak , hem de arkadaşlar beğendiği şeyleri 12 USD gibi sembolik bir ücrete alabileceklerdir.
Gerçekten bu güzel düşünce ve "Örnek" konu için teşekkür ederiz İlker Hocam :RCKolik: Tam bir "Kazan-Kazan" olayı oldu :)

Biraz hareketlenme olursa arkası gelecek , elimde helikopterler ile ilgili güzel şeyler var. Tam yılbaşı armağanı kıvamında ancak tüm kurşunlarımı bir anda bitirmek istemem :)
Aslında zamanında bilgisayar kısmına da çok meraklı arkadaşlarımız vardı ama artık buralarda değilller herhalde :rolleyes:

Aynen @İlker Sönmez hocam, kurşunları temkinli kullanmak lazım ;D

Bende ihtiyacı olanlara bedelsiz olarak aşağıdaki ürünleri gönderebilirim. (Sıfır ürünler)

* Hobbywing RPM Sensor

* Orange Short Range Telemetry alıcısı

Ürün satılınca abonelik ücretinin ödendiğini nasıl anlayacağız? Forum yöneticileri abonelik ücretinin gönderildiğine dair satıcıya özel mesaj mı gönderecek?

Merhaba :RCKolik:

Malum kış ayına girdik. Sahada özellikle başımızı sıkı korumamız lazım. :) Tabi bir de sıcak bir şeyler içerek ,içimizi de ısıtsak fena olmaz değil mi. :hoppa:

:Ben de bunları düşünerek kermese 2 adet ürün ekliyorum. Sıfır kullanılmamış, kutu ve ambalajında, kargo ücreti tarafımdan karşılanacak şekilde göndereceğim. Tek şartım sitemize bir yıllık abonelik. :)

Not:
*2 ürün tek bir kişiye gönderilecek. Ayrı ayrı değil. :)
*Ürünlerin toplamı 20 $ civarı.

1.Ürün: Mt-Tach Midweight Termal Kar Maskesi

2.Ürün: Mocamp ocak.(Çakmak gazı ile doluyor)

Kargo paketi de hazır. :heartxf:

Son düzenleme:
Ürün satılınca abonelik ücretinin ödendiğini nasıl anlayacağız? Forum yöneticileri abonelik ücretinin gönderildiğine dair satıcıya özel mesaj mı gönderecek?
Evet abi forum yöneticileri arada aracı olacak ;) Zaten başka türlüsü de mümkün değil :saygilar: