Kermes Ürünü - Arttech Simulator V2

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Elimde bulunan kullanmadığım sim adaptörünü yeni başlayan bu işlere gönüllü bir arkadaşımıza hediye edeceğim.

Uygun kişiyi Adminimiz Mehmet Bey'in belirlemesini rica ediyorum.

Merhabalar bana gerçek manada lazım olan ürün kablomu bulamıyorum ve kumandam art-tech e-fly 100c ben talibim ürüne ücretli veya ücretsiz nasıl uygun görülürse. Teşekkürler saygılar.

Merhabalar bana gerçek manada lazım olan ürün kablomu bulamıyorum ve kumandam art-tech e-fly 100c ben talibim ürüne ücretli veya ücretsiz nasıl uygun görülürse. Teşekkürler saygılar.
@Şuayip AKDERE bu ürün KERMES ürünümüz. Dolayısıyla 83 TL göndererek hem ürüne sahip olabilirsiniz, hem de foruma ABONE olarak destek vermiş olursunuz. Detaylar için :

Ürün mevcut fakat @Mehmet Kucuksari Beyin de dediği gibi kermes ürünü . Ürünün rf7 ye bağlanamama hibi bir sorunu var . Diğer simlerle gayet başarılı çalışır vaziyette . Bu aralr oldukça yoğun olduğum için siz ödemeyi yapsanız bile en erken haftaya çarşamba gibi gönderebilirim .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Merhaba Mehmet bey yarın gerekli ödeme yapılacaktır. Emre bey yarın kargo yapabileceğini belirtti bilginize teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari