Video Kırımsız yere ilk inişim Ft explorer ve yak 54

Erdoğan Ekşioğlu

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Değerli RCKOLİK ailesi çok samimiyetimle söylüyorum hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.Siteyi kurandan tutunda sitenin bütün üyelerine ve özellikle tüm sorularıma yanıt veren moderatörler usta üyeler herkese ama herkese çok teşekür ediyorum.
Bu gün çok ama çok mutlu oldum.Çocukluğumdan beri balsa serbest uçuş modelleri ile zaman zaman uğraştım durdum.Yıllar ünce rc modellere başlatım.Bazen nikotin gibi modelcilik duygularım kabardı bazen unuttum gitti ama hep kalbimin bir yerlerinde kaldı.Bu gün ilk defa kırımsız iniş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Tabiki sizlere çok teşekkür ediyorum.Özellikle uzaktan yardımla pc me bağlanım simülatör proğramını kuran SELÇUK ERDOĞMUŞ beye çok teşekkürler.Yaklaşık 2 aydır simülatör çalışmamın sonucunda çok gelişmiş ellerim.Kendi yapımım olan Ft explorer ve yak 54 modelleri ikişer defa uçurdum ve her defasında da indirdim.Pist çok kötü çakıl taşlar vardı modelin tekerlekleri zor dönüyordu.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla mesajın yazılışından o keyfi hissetmek mümkün. Harika! Ayrıca geçmiş olsun. Neden mi? Çünkü eğer o iki uçağı da parçalamış olsaydınız, ne güzel, bu işi bırakırdınız. Şimdi virüs kana iyice yayılıp tüm hücrelere girmiş durumda. Artık Allah başka dert vermesin diycez. :D :D :D :hoppa:

Valla mesajın yazılışından o keyfi hissetmek mümkün. Harika! Ayrıca geçmiş olsun. Neden mi? Çünkü eğer o iki uçağı da parçalamış olsaydınız, ne güzel, bu işi bırakırdınız. Şimdi virüs kana iyice yayılıp tüm hücrelere girmiş durumda. Artık Allah başka dert vermesin diycez. :D :D :D :hoppa:
Sumer bey valla çok mutluyum,çok keyifli bir hafta sonu oldu.Rabbim böyle virüs versin:):):)ailece hasta olduk.Çok sağolun.Ayırca beğenmenize çok sevindim

Erdoğan bey, modeli kırmadan eve ilk dönüşümü ben de unutamam. Simülatör çalışmanın katkısı bariz görünüyor. Yalnız size önerim modeli etrafınızda çevirmeyin. Yani, etrafınızda dönmesin. Güneşi arkanıza alarak, başınız 45 derecelik bir açıyla yukarı bakar şekilde, yalnızca başınızla takip ederek önünüzde hayali bir dikdörtgen çizecek şekilde uçurmaya çalışın. Uçuş yaptığınız sırada güneş tepenin arkasında kaldığı için etkilememiş. Ama düz bir arazide çok zorluk çekersiniz.

Ne mutlu, uçuşlar ve inişler harika , eve kırımsız dönerken ki mutluluk tarif edilemez , işte bu modelci için çok güzel bir gün :halay::saygilar:
Hakan bey çok teşekkür ederim.İyiki varsınız valla.Modelciliğin her aşamasında moral oluyorsunuz,yol gösteriyorsunuz.???Gerçekten eve bir dönüşüm vardı anlatamam

• Sevdim
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Değerli RCKOLİK ailesi çok samimiyetimle söylüyorum hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.Siteyi kurandan tutunda sitenin bütün üyelerine ve özellikle tüm sorularıma yanıt veren moderatörler usta üyeler herkese ama herkese çok teşekür ediyorum.
Bu güzel unutulmaz anları bizimle de paylaştığınız için esas biz teşekkür ederiz :thumbup: Sümer abimizin de dediği gibi geçmiş olsun, artık çok geç, allah acil şifalar versin :D
Özellikle uzaktan yardımla pc me bağlanım simülatör proğramını kuran SELÇUK ERDOĞMUŞ beye çok teşekkürler.
Buradan @Selçuk Erdoğmuş kardeşimize özellikle teşekkür edelim :bravo::bravo:

Bu güzel unutulmaz anları bizimle de paylaştığınız için esas biz teşekkür ederiz :thumbup: Sümer abimizin de dediği gibi geçmiş olsun, artık çok geç, allah acil şifalar versin :D

Buradan @Selçuk Erdoğmuş kardeşimize özellikle teşekkür edelim :bravo::bravo:
Mehmet abim çok teşekkürler.Bu hastalık aileya bulaştı.Hava güzel rüzgar yok hadi gidelim diyorlar?.Gerçekten çok ama çok yardımınız oldu belki farkında bile değilsiniz.Çok şey öğrendim.Videolara gelince paylaşmasam ayıp ederdim.Bu uçuşlarda sizin emeğiniz var her Ne kadar ben kullansamda ???

Bu gün çok ama çok mutlu oldum.Çocukluğumdan beri balsa serbest uçuş modelleri ile zaman zaman uğraştım durdum.Yıllar ünce rc modellere başlatım.Bazen nikotin gibi modelcilik duygularım kabardı bazen unuttum gitti ama hep kalbimin bir yerlerinde kaldı.Bu gün ilk defa kırımsız iniş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Tabiki sizlere çok teşekkür ediyorum.Özellikle uzaktan yardımla pc me bağlanım simülatör proğramını kuran SELÇUK ERDOĞMUŞ beye çok teşekkürler.Yaklaşık 2 aydır simülatör çalışmamın sonucunda çok gelişmiş ellerim.Kendi yapımım olan Ft explorer ve yak 54 modelleri ikişer defa uçurdum ve her defasında da indirdim.Pist çok kötü çakıl taşlar vardı modelin tekerlekleri zor dönüyordu.

Çok güzel bir uçuş olmuş tebrik ederim:)? . Hiç ilk uçuş gibi değil? İzlerken çok keyif aldım. Bundan sonra ki uçuşlarınızda da keyifli ve kırımsız uçuşlar dilerim. ?

Çok güzel bir uçuş olmuş tebrik ederim:)? . Hiç ilk uçuş gibi değil? İzlerken çok keyif aldım. Bundan sonra ki uçuşlarınızda da keyifli ve kırımsız uçuşlar dilerim. ?
Çok teşekkür ederim Selçuk bey.Bana yardımınız çok oldu inanın.Çok sağolun işiniz gücünüz rast gitsin

• Sevdim
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş
Çok teşekkür ederim Selçuk bey.Bana yardımınız çok oldu inanın.Çok sağolun işiniz gücünüz rast gitsin

Ne demek. Amin ? Hepimizin işi gücü rast gelsin. Ben de bu forum sayesinde öğrendim her şeyi. Şimdi yavaş yavaş elimden geldiğince öğrendiğim konular da ben de yardımcı olmaya çalışıyorum. :) Bilgi gerçekten paylaştıkça güzelleşiyor☺️