kk 2.0 güncelleme

serk32

Yeni Uye
Tüm foruma merhaba

kontrol kartı kk2.0'ı usb ısp kablosu ile güncellemek istiyorum "lazyzero" sitesinden driver indirdim ama usb youtube'da izlediğim videolardaki gibi basp şeklinde görünmüyor usb hıd şeklinde görünüyor buradan sürümü güncelleye tıklıyorum, sürüm zaten güncel yazıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

kk 2.0 güncelleme

serkan bayazıt' Alıntı:
Tüm foruma merhaba

kontrol kartı kk2.0'ı usb ısp kablosu ile güncellemek istiyorum "lazyzero" sitesinden driver indirdim ama usb youtube'da izlediğim videolardaki gibi basp şeklinde görünmüyor usb hıd şeklinde görünüyor buradan sürümü güncelleye tıklıyorum, sürüm zaten güncel yazıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Sorun tam olarak şöyle ;
Kk2.0 kartımı usb ısp kablo ile bilgisayardan güncellemek istiyorum. Normalde bu işlemi şöyle yapılıyor önce usb nin driverını yüklüyoruz ancak direkt yüklenmiyor aygıt yöneticisine girip sürüm güncelle diyerek driver dosyasını gösterip yüklüyoruz sonra Flashtool üzerinden hex dosyasını kkya atıyoruz. Ancak ben usbyi bağladığımda usb yi görüyor ancak Youtube da izlediğim gibi usb basp olarak değil normal hıd cihazı olarak görüyor aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleye tıkladığımda sürüm güncel yazıyor ve driver yüklenmiyor. Bu sorununu yaşayan arkadaşlar yardım edebilirler mi?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kk 2.0 güncelleme

Konu hakkinda Teknik bilgim Yok ama Asagidaki konuyu inceleme firsatin oldu mu ?

kk 2.0 güncelleme

merhaba serkan,

usb asp adaptörün 10x6 pinmi?büyük ihtimal adaptörün yanlış adaptör doğru ile yanlış adaptör videoları i.e den bir araştır.

kk 2.0 güncelleme

Konuları araştırdım Mehmet Abi benim sorunum farklı Usb adaptörüm var 10 pinden 6 pine çeviriyor sıkıntı yok bağlantıları doğru yapıyorum. Usb kablosunu bilgisayara bağlıyorum ama aygıt yöneticisinde usb hid olarak görünüyor sürücü güncelle dediğim de sürücü zaten güncel yazıyor indirdiğim driverı yüklemiyor

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi