Kumanda Arızası

Şuayip AKDERE

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
S. A. Değerli dostlar bir sıkıntım var bugün kumandama pilleri taktım çalışmadı nesi var diye bakarken eksi kablomun koptuğunu fark ettim temizledim lehimledim ancak kabloları ters takmışım artı eksi yer değiştirmişim pillerini taktım güzelce 4-5 saniye sonra bişey puf etti sonuç kumandam çalışmıyor acaba kumanda çöpmüdür yoksa arkasındaki kristal var omu yanmıştır teşekkürler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçmiş olsun. Kumandanın kapağını açıp kartın fotoğrafını çekip paylaşın. Yanık zaten bellidir. Değeri okunuyorsa kolay. Okunmayacak kadar yanmışsa aynı kumandadan bakıp yada tahmin edip, yanık parçaları değiştirme yoluna gidebilirsiniz.

Geçmiş olsun. Kumandanın kapağını açıp kartın fotoğrafını çekip paylaşın. Yanık zaten bellidir. Değeri okunuyorsa kolay. Okunmayacak kadar yanmışsa aynı kumandadan bakıp yada tahmin edip, yanık parçaları değiştirme yoluna gidebilirsiniz.

Öncelikle çok sağolun Emre bey ama bi acaipdir dün bozulan çalışmayan kumandam bugün çalışmaya başladı şükürler olsun bi arıza göstergesi yok herşey yolunda.