LEO GP15 HELICOPTER , 18 NITRO/PULLSTART MOTORLU

veysel_48

Yeni Uye
LEO GP15 HELICOPTER , 18 NITRO/PULLSTART MOTORLU helikopteri almak istiyorum. kumandasız hariç full 590 tl. Yedekl parçasını ve diğerlerini kolay bulabilir miyim? yeni başlıcam yardım ederseniz sevinirim? Öneri bekliyorum??? ???

muaz veysel' Alıntı:
LEO GP15 HELICOPTER , 18 NITRO/PULLSTART MOTORLU helikopteri almak istiyorum. kumandasız hariç full 590 tl. Yedekl parçasını ve diğerlerini kolay bulabilir miyim? yeni başlıcam yardım ederseniz sevinirim? Öneri bekliyorum??? ???
Almak istediğiniz mağazada bütün parçalarını bulabilirsiniz. Yalnız kendiniz alıp toplamak yerine mağazaya gididerek destek almanızı öneririm.

Net üzerinden alacağım. Walkera gibi yedek parçalarını rahatlıkla bulabilir miyim? Arıza verirse nerden vermeye başlar? :saygilar:

muaz veysel' Alıntı:
Net üzerinden alacağım. Walkera gibi yedek parçalarını rahatlıkla bulabilir miyim? Arıza verirse nerden vermeye başlar? :saygilar:
Model helikopter gerçeği gibidir. Gerçek arabanıza ne kadar iyi bakarsanız o da sizi üzmez bu da aynı şekildedir. Kırım harici arıza vermesini istemiyorsanız belli aralıklarla bakımlarını yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca söylemeyi unuttum daha önce hic tecrübeniz yoksa muhakkak similasyon çalışmanız gerekli zra 500 sınıfı bir model size yada cevrenizdekilere zarar verebilir.

DenizSERT' Alıntı:
Model helikopter gerçeği gibidir. Gerçek arabanıza ne kadar iyi bakarsanız o da sizi üzmez bu da aynı şekildedir. Kırım harici arıza vermesini istemiyorsanız belli aralıklarla bakımlarını yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca söylemeyi unuttum daha önce hic tecrübeniz yoksa muhakkak similasyon çalışmanız gerekli zra 500 sınıfı bir model size yada cevrenizdekilere zarar verebilir.

Yeni başlayacağım için bazı terimlere uzağım kusura bakmayın. "Kırım nedir"
Kumanda için ne kadar harcarım pk bu cihaza?

muaz veysel' Alıntı:
helikopterin kaza yapmasıdır.
kumanda fiyatlarıo değişkenlik gösterir aradıgınız kalite kanal sayısına göre değişir, kumanda demirbaş oldugundan kaliteli bir kumanda almakta fayda var.

Kırım helikopteri düşürüp kırmanız ve hemen hobiden soğumanızdır

Bana acemiliği atmam ve yedek parçası bol bir model önerebilir misiniz? İyi bir şey olsun yine. Mesela v911'ler nasıl?

muaz veysel' Alıntı:
Muaz Bey, öncelikle yeni girdiğiniz topluluğa bir selam vermenizi öneririm....

Onun harici sorduğunuz tüm soruların cevabı forumda mevcut. Bir zahmet açıp biraz okuyunuz...

NOT: Forum olarak V911 önermiyoruz......

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Muaz Bey, öncelikle yeni girdiğiniz topluluğa bir selam vermenizi öneririm....

Onun harici sorduğunuz tüm soruların cevabı forumda mevcut. Bir zahmet açıp biraz okuyunuz...

NOT: Forum olarak V911 önermiyoruz......

Teşekkür ediyorum. Tmmdır :saygilar: