lipo pil önerisi

İlgi Alanı
Multikopter

Arkadaşlar şu siteden bu pili buldum fiyatlar Türkiye ye göre iyi geldi lipo pil markası ve site güvenilir midir?
Başka bir site veya marka var ise önerir misiniz?

Arkadaşlar şu siteden bu pili buldum fiyatlar Türkiye ye göre iyi geldi lipo pil markası ve site güvenilir midir?
Başka bir site veya marka var ise önerir misiniz?
Ömer hocam merhaba.Team NCRC firmasından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Ben sürekli ordan alışveriş yapıyorum.Firma yetkilisi Umut bey sağolsun her konuda elinden geldiğince yardımcı oluyor.Linkini verdiğiniz bataryayı ben de satın aldım bu arada, son derece kaliteli Team NCRC'de satılan bataryalar.Tavsiye ederim.:)

Ömer hocam merhaba.Team NCRC firmasından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Ben sürekli ordan alışveriş yapıyorum.Firma yetkilisi Umut bey sağolsun her konuda elinden geldiğince yardımcı oluyor.Linkini verdiğiniz bataryayı ben de satın aldım bu arada, son derece kaliteli Team NCRC'de satılan bataryalar.Tavsiye ederim.:)
Kıbrıstan buraya gelişte extra vergi vs çıkıyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Siteyi bende inceledim gozume bir batarya kestirdim. Konuyu bende takipteyim.:)

Diğer pillerde indirim yokken neden o pilde var...

Yaklaşık bir ay önce almayı düşünüyordum ve aynı indirim devam ediyordu. Hala indirim devam ediyor. Ben almadım. Tavsiye de etmiyorum. Site ismi vermeyeceğim ama sorduğumda 2019un 1. ayında rafa konan pilin günümüzde hala indirimsiz fiyattan satıldığı bir dünyada; derdi tasası olmayan başka bir pilin (benim bildiğim) 1 aydır indirimde olması bana güzel şeyler düşündürmüyor...

Tabi ikinci elde nasıl olduğu konusunda hiç bilgi olmayan pilleri almaktansa veya pilden tam performans beklemiyorsam bu pilleri tercih ederdim.

Haricen bende siteden bol bol alışveriş yaptım. Pil hariç. Çok faydalandığım bir site.

Diğer pillerde indirim yokken neden o pilde var...

Yaklaşık bir ay önce almayı düşünüyordum ve aynı indirim devam ediyordu. Hala indirim devam ediyor. Ben almadım. Tavsiye de etmiyorum. Site ismi vermeyeceğim ama sorduğumda 2019un 1. ayında rafa konan pilin günümüzde hala indirimsiz fiyattan satıldığı bir dünyada; derdi tasası olmayan başka bir pilin (benim bildiğim) 1 aydır indirimde olması bana güzel şeyler düşündürmüyor...

Tabi ikinci elde nasıl olduğu konusunda hiç bilgi olmayan pilleri almaktansa veya pilden tam performans beklemiyorsam bu pilleri tercih ederdim.

Haricen bende siteden bol bol alışveriş yaptım. Pil hariç. Çok faydalandığım bir site.
Merhaba Ali HaydarBey,

Erc marka lipo hakkinda bilginiz var mi ? Buna bakmistim iyi yorum gelirse veya tecrube etmis üstad varsa almayi dusunuyorum.

Bu arada Ömer bey ben pilottr'den

GensAce Soaring 2.200 Mah 30C aldim en son gayet memnunum bilginize.

Birde bu pili düşünüyorum resimdeki uçak için yeterli olur mu?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yurtdışı ülke olduğu için vergiye tâbi olabilir.Ancak ne kadar vergi çıkar bunu öngörmemiz mümkün değil.
Sizde Kıbrıs da ikamet ediyormuşsunuz.

Türkiyeden ürün alan arkadaş vergi konusunda bilgi verirse süper olcak.

Cevap gelmezse bir ürün alıp bakacağım vergi durumuna.

Sizde Kıbrıs da ikamet ediyormuşsunuz.

Türkiyeden ürün alan arkadaş vergi konusunda bilgi verirse süper olcak.

Cevap gelmezse bir ürün alıp bakacağım vergi durumuna.
Ben mail atıp sormuştum aldığın ürün üzerinden % 20 vergi demişlerdi ptt üzerinden geldiği için Aliexpress gibi üzerindeki fiyatın %20 gümrük vergisi olarak demişlerdi.

Ben pil hariç farklı ürünler aldım. Vergi ödemedim hiç. Pilde durumun farklı olacağını sanmıyorum

Evet Türkiye'den sipariş verdim. Şimdi baktım. 200 küsür liralık alışveriş yapmışım. Pttye ücret ödemiştim ama açıkçası unuttum ne kadar olduğunu. Şimdi gördüğüm kadarıyla kargo ücretini de satın alırken ödemişim. Demek ki vergi ödemişim pttye. Fiyat düşük olunca aklımda kalmamış.

Merhabalar profuse marka pil ve leopard marka piller hakkında genel düşünceniz nedir tam performans da kullanacağım ya da önerebileceğiniz iyi pil markası var mı ? teşekkürler