Lipo pillere dikkat

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

    Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
Katılım
23 May 2017
Mesajlar
57
Beğeniler
18
Yaş
33
Konum
Aksaray
Web sitesi
www.sikayetinisoyle.com
İlgi Alanı
Multikopter
#1
Merhaba sayın arkadaşlar

Lipo yara almamasına rağmen 1 hücre şarj olmamaya başladı. 3 gündür şarj ediyorum tek hücreyi fakat sabaha 3.5 ye düşüyor nedeni mi bulamadım. Hücreyi açıp bakmak istedim çünkü imkansız sağına soluna bakıyorum hiç yara bere yok. Açtığımda ise şok geçirdim. Liponun bağlam yerindeki yerden yarılmış. Hemen hücreyi ayırdım. Lütfen arkadaşlar şüpheli durum olduğu zaman lipoyu kullanmayın. Yada güvenli (yangın çıkarmayacak yerde dışarı ve kimsenin olmadığı) biryerde lipoyu güvenle ayırınız ve imha ediniz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol


Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
 
Son düzenleme:

TAMER ÖZTÜRK

Tecrübeli Uye
Katılım
23 Ağu 2015
Mesajlar
1,130
Beğeniler
465
Yaş
23
Konum
Gazimağusa/KKTC
İlgi Alanı
Uçak
#2
Serkan bey çok geçmiş olsun.Lipo bataryalar gerçekten büyük tehlikeler arz ediyor.Bundan seneler önce bir ağabeyimiz lipo bataryayı tamir ederken evde yangın çıkmış ve hanımıyla birlikte hastanelik olmuştu.Gerçekten bu işin şakası yok.En güzeli en ufak bir şüphe durumunda imha etmek.Hiçbirşey bizim sağlığımızdan ve can güvenliğimizden önemli değil.Tekrar geçmiş olsun diliyorum.Saygılar.
 
Beğeniler: Serkan SARIGÜL