Lipo şarj cihazı önerileriniz

Evrim Sedefoğlu

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
Merhabalar/Günaydınlar,

Aşağıdaki linkte bulunan lipo şarj cihazını ve adaptörü satın almayı düşünüyorum sizlere bunu danışmak istedim ayrıca bir kaç sorum olacak, yardımlarınızı rica ediyorum;

İkisinin toplamı şu anda 665 tl ye geliyor (ilk üyelik olmamla 12 usd indirim var) - artı bir ödeme kargo seçimiyle birlikte çıkacak galiba

-Bu ikisi sizce uyumlu mudur? (20A şarj ve deşarjı karşılarmı?)
-banggood.com sitesi sizce güvenilir midir?

Merhaba, ben bu ürünü öneririm.Aynısını kullanıyorum ve de çok memnunum.Ayrıca güç kaynağı almanıza da gerek yok doğrudan prize takıp kullanabiliyorsunuz.Aynı anda 2 tane bataryayı şarj edebiliyor bağımsız olarak.

Tamer bey, öneri için çok teşekkürler. bu ürünü biliyorum ama dejarjı düşük olduğundan tercih etmemiştim, aslında 20a kapasiteli pillerim yok düşüncem tamamen hem ilerisi için hemde deşarjı iyi olan bir cihaz bulmaktı. bende turnigy accuel 6 cihazı mevcut ama 1 A ile deşarj fena şekilde uzun sürüyor, yeni pillerde rodaj yapmak içinde çözüm gerekiyor.

GT Eight kullanıyorum, deşarj olayına ben de dikkat ediyordum. 80W internal discharge ı var. 6S bir lipoyu (25.2V), 3A in biraz üzerinde bir akımla boşaltabiliyor. Accucell6 gibi cihazlarla çok uzun sürüyordu...