Lütfen paylaşımcı olalım... Bu durumda siz ne cevap veriyorsunuz?

Bir müddet evet, ama sonra yemiyorlar.;) Hani söylemiş olayım da..:saygilar:
Haklısın abim, amcamdan dolayı babaannem eve değil evin etrafındaki 10km alana almıyor. :lol::lol:
Ufak bir not: Ev yine modellerle dolu.

Tabii bizim evdekiler destek verdiği için sıkı tı yok.:saygilar:

Son düzenleme:
"Kırılmıştı, onarıp yeniden kapladım. Yenisi çok pahalı."
Söylerken mümkün olan en masum yüz ifadesi takınılacak.
İkinci seçenek kadının sihirli sözcüğü: indirimdeydi!
Ahahahhhh Suner Hocam, çok profesyonel bir cevap oldu ????

Sağ alttaki cevabın yanında bi buket orkide ve hafta sonu güzel bir yerde virüssüz bir yemek ancak bu suçu katlanılabilir hale getirir eşiniz için . İkinci hata bu şekilde çözümlenemez onuda şimdiden söyleyeyim. :saygilar:
Bu da çok iyi oneri??? Belli ki tecrübe edilmiş ??

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Çook uzun zamandır, gizlice sokuyorum eve.. amaa, yine de buluyor.:lollol::lollol:

Ben de!... Bir farkla, mevcutların içine girdimi eski, yeni pek ayıramıyor. Ama, ara sıra eskileri de yeni sanıyor. O zaman biraz sıkıntı oluyor.

Ben açıkça söylerim , birkaç dakika tribi de göze alırım , ama herşey normale dönse de , odan hurdalığa döndü , ne yapacaksan yap ama o odanı toparla biraz uyarısının cevabını da bir türlü veremiyorum ;D
Artık yüzüm bile kızarmıyor, o kadar alıştım yani ;D:lol:
Bu yazdıklarımızın hanımlarımız tarafından okunacağı gibi bir endişem de yok , netice de kocaman adamlar da olsak , bu hobimiz onlara oyuncak oynayan koca çocuklar imajı çizdiği için , işleri güçleri kalmadı da bizi mi takip edecekler , amaan bırak çocuğu oynasın işte , ayağıma dolaşmasın da , naparsa yapsın ;D:lol: