mamba f4 4in1 esc sorunu

İlgi Alanı
Hepsi
Mamba f4 4in1 esc ye sahibim . bu esc motorları çalıştırıyor fakat m3 esc si ne bağlı motor %35 gaz oranını geçınce tekliyor ve aşırı ısınıyor. %35 ye kadar normal çalışıyor . esc nin diğer m1-m2-m4 motorları tam gazda çalışıyorlar. m3 teki fırçasız motoru diğer esc kontrol kısımlarına taktığım da motor tam gazda sorunsuz çalışıyor ve hatta hiç ısınma bile yapmıyor. Başka bir motoru esc 'nin m3 kontrol kısmına bağladığımda %35 den sonra aynı şeyi yapıyorlar. şimdi mosfetler de sorun olsa hiç motoru çalıştırmaz (bu arda mosfet kodu QN3109 ) esc'nin m3 kontrol kısmının neresinde arıza olabilir? Eğer bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

daha yeniyim açarsanız sevinirim. Betaflight Configurator kullanıyorum ve oradan konrol ediyorum

ya baba bu konuyla alakalı cevap gelicekti sen cektin baska yere bak bu konuda yardımcı olan bile olmadı bırak kalsaydı orda sorun ne idi ki ya
Sorun konunun yanlış yere açılmış olması. Forumda belli bir düzen var ve yöneticiler olarak bizlerde onu korumak zorundayız.

Eğer sorunuza cevap gelmedi ise, bilen ya da yardımcı olmak isteyen olmadığı içindir. Kaldı ki bunca yıllık forum tecrübesi sonrasında rahatlıkla şunu söyleyebilirim, konunun doğru yerde olması yardım alma ihtimalini arttırır, azaltmaz.