manavgat belediyesi model uçak pisti

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Berk Eksin

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Belediyeler böyle işler yaptıkça bende hevesleniyorum bizim belediyeye gitsek bize de bir pist yaparlar mı diye aslında çok güzel kocaman bir pistimiz(eski havaalanı) var. Yolu biraz düzeltilse bir asfalt dökülüp bir iki gölgelik koyulup elektrik çekilse gercek uçak bile inip kalkar. Gerçi en son tokiye satıldı söylentiler oldu :embarras: . Bakalım sonu ne olacak

Harika! Haritada görebilmemiz için bir konum bilgisi paylaşman mümkün mü acaba

Side'ye tatile geldigim zaman pistle ve Manavgatli modelcilerle tanismistim. Pist gercekten guzel, cevrede hicbir engel yok. Daha da guzel olan ise Manavgatli modelciler.
Bir de Akdenizin dogal guzelligi ve havasini katin... %p%p%p

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Paylaşım için teşekkür ederiz. Az da olsa bu tür destekleri görmek hepimizi mutlu ediyor.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir ara bu pistte FPV Quad buluşması yapılmıştı değil mi ?

İlgi Alanı
Uçak
Belediyeler böyle işler yaptıkça bende hevesleniyorum bizim belediyeye gitsek bize de bir pist yaparlar mı diye aslında çok güzel kocaman bir pistimiz(eski havaalanı) var. Yolu biraz düzeltilse bir asfalt dökülüp bir iki gölgelik koyulup elektrik çekilse gercek uçak bile inip kalkar. Gerçi en son tokiye satıldı söylentiler oldu :embarras: . Bakalım sonu ne olacak
Rantsal dönüşüm önemli:angry:, yazık olacak piste.