Manhat'ta bir Goblin görüldü.

Nesimi Sakmak

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Kağan arkadaşımızın dünkü uçuşundan bir video. Kendisini tebrik ederim. Güzel uçuştu. Bende yakından bir goblin görmüş oldum ayrıca. Bugün bize ne sürprizleri olacak bakalım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi teşekkür ederim çekim için, biraz daha heliye alışmam gerekiyor, sonra daha rahat uçacağım inşallah,
Bugün bakalım nasıl olacak :)

Eline sağlık Kağan güzel uçuş olmuş.gayet başarılı. [emoji106] [emoji106]

Kagan abi sticklerine sağlık :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kagan yeni model hayirli olsun :thumbup: Bol keyifli Kirimsiz ucuslarin olsun :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kagan yeni model hayirli olsun :thumbup: Bol keyifli Kirimsiz ucuslarin olsun :halay:

Sağol Mehmet abi, çok teşekkür ederim,
Alışıyorum yavaş yavaş :) bir de topladığımdan beri hava heo kötüydü uçamadım adam gibi, bundan sonra keyifle uçarız inşallah..

Kagan yeni modelin hayırlı olsun. :thumbup: Kırımsız uçuşlar dilerim. :)

Kağan ellerine sağlık güzel uçuş olmuş.
model de hayırlı olsun bu arada :)

Kağan model hayırlı uğurlu olsun, palleri hiç yere değmesin. :bravo:

Uçuş gayet güzeldi bence. :) Artık havalar düzeliyor, bol bol uçuşlar gelecek inşallah. :RCKolik:

Kağan , yeni modelin hayırlı olsun , palleri zeval görmesin inşallah , uçuşu da mükemmel :thumbup: :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kağan , yeni modelin hayırlı olsun , palleri zeval görmesin inşallah , uçuşu da mükemmel :thumbup: :saygilar:
Türker Akgün' Alıntı:
Kağan model hayırlı uğurlu olsun, palleri hiç yere değmesin. :bravo:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Kağan ellerine sağlık güzel uçuş olmuş.
model de hayırlı olsun bu arada :)

Arda Erkan' Alıntı:
Kagan yeni modelin hayırlı olsun. :thumbup: Kırımsız uçuşlar dilerim. :)
Uçuş gayet güzeldi bence. :) Artık havalar düzeliyor, bol bol uçuşlar gelecek inşallah. :RCKolik:
Çok teşekkür ederim, çok sağolun

Kağan sendeki videoyu da görelim. O uçuş daha iyi olmuştu. Ben hazırlıksız gittiğim için SJ4000 ile çekim yapabildim. Onunla modeli takip etmekte çok zor oldu. Zoom da olmayınca çok başarılı bir video olmadı maalesef. Ama uçuş güzel. Model ayrı bir güzel.

Kağan bu taraflara geldiğinde yine bekleriz. Güzel bir hafta sonu oldu.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Kağan sendeki videoyu da görelim. O uçuş daha iyi olmuştu. Ben hazırlıksız gittiğim için SJ4000 ile çekim yapabildim. Onunla modeli takip etmekte çok zor oldu. Zoom da olmayınca çok başarılı bir video olmadı maalesef. Ama uçuş güzel. Model ayrı bir güzel.

Kağan bu taraflara geldiğinde yine bekleriz. Güzel bir hafta sonu oldu.

Olsun abi eline sağlık, iyi bile çekmişsin valla ;)
Gelecek sefere yine organizasyon yaparız, benden sonra Akifin heli güzel uçtu mu bari o kadar ayardan sonra ;)?

Kağan Kazancı' Alıntı:
Olsun abi eline sağlık, iyi bile çekmişsin valla ;)
Gelecek sefere yine organizasyon yaparız, benden sonra Akifin heli güzel uçtu mu bari o kadar ayardan sonra ;)?

Senden 15-20 dakika sonra ayrıldım bende. Sanırım heliyi uçurmadılar onlar da ayrıldılar benden sonra.