Merhaba Arkadaşlar Simülator Programı Ve Kumanda Almak İstiyorum

Maymaa

Yeni Uye
Arekadaşlar Ben simülator programı ve kumanda almak istiyorum bana önerilerinizi verirmisiniz daha önce hiç halikopter deneyimim yok simülatör ile başlamak istiyorum :)

Yasin Korkmaz' Alıntı:
Arekadaşlar Ben simülator programı ve kumanda almak istiyorum bana önerilerinizi verirmisiniz daha önce hiç halikopter deneyimim yok simülatör ile başlamak istiyorum :)

Merhaba Yasin, "hangi simulator" soruna yanıt aşağıdaki linkte hazır.

Yine simulator konu başlığı altında kumandalar hakkında ilgili konular mevcut. Kolay gelsin.

Yasin bey, üyelik sonrası özelden size gönderilen mesajı yeniden okumanızı rica ederiz..

Arkadaşlar Kb Yın Fazla Forum Bilgim Yok :(

Teşekür Ederim Baya Yardımcı Oldunuz THK nın sitesini takipdeyim oradaki kumanda gelirse direk ondan alıcam :)

Yasin Korkmaz' Alıntı:
Arkadaşlar Kb Yın Fazla Forum Bilgim Yok :(

Teşekür Ederim Baya Yardımcı Oldunuz THK nın sitesini takipdeyim oradaki kumanda gelirse direk ondan alıcam :)

THK sitesinde uzun süredir yok. Sizde benım gibi biran önce baslamak ıstıyorsanız forumdakı arkadaslardan belkı size satmak isteyen yada elinde fazladan olan arkadasları araştımanızı tavsıye ederim. ama acelem yok diyorsanız ozaman THK daki kumanda gayet ideal

Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz benimde size sim olayı ile ilgili tavsiyem sim kumandası bulamazsanız bile normal sim girişi olan bi kumanda ya uygun kablo yu alıp sim çalışabilirsiniz ben kendim öyle yapıyorum