Merhabalar tum rckoliklere, Ramazan Keskinoglu

tanisma

• cd

Oy: 2 100.0%
  • cd

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

aksadar

Yeni Uye
Merhabalar, 2 yildir Almanya berlinde master egitimi icin bulunuyorum. Bir bucuk yil oncede, rc hastaligina tutuldum, tum alisverislerimi hobbykinden yapiyorum ve bir ogrenci icin uygun fiyatlar sunuyor. AXN gliderla basladim, spor tipi jetlerden sonra akrobasi ucaklarina girdim 7. ucaktan sonra balsa kit alip birlestirmeyi denedim ve cok hosuma gitti, Berlindeki bir Turk lisesinde ucagin nasil yapildigini ve uctugunu ogrencilere ogretiyorum. 3 ay oncede hk 250 gt ile helikoptere basladim, cok zorladi ama cok zevkli onu bir arkadasa devredip hk-450 3D aldim sinavlarim biter bitmez birlestirip ucacagim. AXN i ve hk 450 3 d yi turkiyeye getirmek istiyorum yaz eglencesi icin ama tasima sorununu cozmem gerek oncelikle. Seneye hedefimde quadcopter toparlayip gopro ile ufak deneme cekimlerine baslamak. Burdada bilgi alisverisine hazirim. Herkese iyi eglenceler

Hoşgeldiniz Ramazan Bey,

Model çeşitliliğine bakınca 2 sene içerisinde zamanı oldukça efektif kullanmışsınız bence. :)

Uçakla yolculuk yapacak ve modelinizi yanınıza alacaksanız mikro bir model edinmenizi tavsiye ederim. :agreed:

Keyifli forumlar. :saygilar:

hosgeldınız :saygilar: :saygilar:

Hoşgeldiniz. Ben oyumu "cd" den yana kullandım. :)

Hoşgeldiniz Ramazan Bey

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aramiza hosgeldiniz Ramazan Bey :RCKolik:

YNT:) Merhabalar tum rckoliklere, Ramazan Keskinoglu

Slm. Ramazan bey, :)

:RCKolik: forumuna hoşgeldiniz, sınavlarının başarılı geçmesini dilerim,keyifli forumlar. :saygilar:

Karsilama mesajlari icin cok tesekkurler.
Zamani baya efektif kullandim ama okulu baya olumsuz etkiledi, olsun yinede ucmak hayattan zevk aldigimi hissettiriyor,
cd, cd secenekleri: anlamadim benden birseyler doldurmami istedi, bende oylesine bastim harflere,
Hk 450 3D nin turnigy cantasi var, el bagaji almayip onunla girmeyi dusunuyorum, AXN parca halinde oldugu icin sorun yok ama HK 450 yi, topladiktan sonra dagitmak istemiyorum.

Hoş geldiniz Ramazan Bey :RCKolik: