Mesut AKIN - Extra 330SC uçuş vidyosu

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
bu hafta şiddetli rüzgarda uçuşum :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIn Extraa 330SC uçuş vidyosu

Canlı şahidi olarak olmaz böyle bir şey diyorum başka da bir şey demiyorum. :saygilar:

Mesut AKIn Extraa 330SC uçuş vidyosu

Mesut güzel uçuş eline sağlık. Kazasız belasız işallah.

Mesut AKIN Extraa 330SC uçuş vidyosu

Teşekkürler arkadaşlar :) 2 haftadır havaların kapalı olması nedeni ile uçağı havada zor seçiyorum yoksa denemek istediğim birkaç hareket var , simde elimi alıştırdım ancak hem rüzgar hem koyu bir havada yemiyor :D

Mesut ustam , mükemmelsin , garibim uçak ne yapacağını şaşırıyor ellerinde........ :laugh: :bravo:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mesut ustam , mükemmelsin , garibim uçak ne yapacağını şaşırıyor ellerinde........ :laugh: :bravo:

Teşekkürler hakan abi :) valla bu modeli çok sevdim ben :D köpük uçak gibi uçuyor aynı :D

abi senin bende bir foton var , sana ulaştırdımmı bilmiyorum burayada ekliyimde :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sağooool üstadım benim , hemen kaydettim , ellerine sağlık çok güzel çıkmış be yaavvv..... :D

Aksama seyirlik guzel bir video daha beni bekliyor :) paylaşım ıcın teşekkurler ustad. Bakalım simdekilerin ne idari yapmışsın izleyip bir not verelim :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla çok beğendim abi eline sağlık harika uçuş olmuş. :)

Uçak güzel uçuş güzel daha ne olsun :bravo:
Abi yeni imza güzel olmuş ;D

kamera bile uçağı seçmekte ara ara zorlanmış, rüzgarın sesi beni burdan bile ürküttü : D eller prof olunca, benim gibi bahanecide oturup ustayı izler ancak :D eline sağlık mesut bey, yine müthiş bir video

Olmus olmus ustad, ellerine saglik Simdi seyredebildim :bravo: :halay:

Arda Erkan' Alıntı:
Valla çok beğendim abi eline sağlık harika uçuş olmuş. :)

Teşekkürler Arda , aslında geçen hafta rüzgar daha azdı ve yere yakın hover yapmıştım ama bu hafta rüzgar modeli hep geriye savurdu, vidyodada belli oluyor zaten :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Uçak güzel uçuş güzel daha ne olsun :bravo:
Abi yeni imza güzel olmuş ;D

Teşekkür ederim kadir :) imzayı uzun süredir güncellemiyordum iyi oldu bu :p

hakan bakır' Alıntı:
kamera bile uçağı seçmekte ara ara zorlanmış, rüzgarın sesi beni burdan bile ürküttü : D eller prof olunca, benim gibi bahanecide oturup ustayı izler ancak :D eline sağlık mesut bey, yine müthiş bir video

Teşekkür ederim Hakan bey, kamera konusunu çözemiyoruz birtürlü hep cep telefonuyla çekiliyor uçuşlar :D doğal olarak yabancılarınki gibi seyrü sefha bir vidyo ortaya çıkmıyor :) tabi montaj işide sıfır :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Olmus olmus ustad, ellerine saglik Simdi seyredebildim :bravo: :halay:

Teşekkürler mehmet abi :) artık fazlasına havalar izin vermez , inşallah baharda kaldığımız yerden devam ederiz :)

Mesut ellerinize sağlık,güzel uöuş,güzel model...