Micro Heli Tavsiyesi

furkin84

Uye
250-300(350 ye esner ama esnemesin bence :laugh: ) TL Gibi rakamlara çıkabilirim, v911 yazı guncellemesini okudum ve artık direk olarak 6 kanal ile başlamamız önerilmiş, bu fiyat aralığında en uygun micro heli sizce hangisi ?

Micro Heli Tavsiyesi

Evrim SUTEL' Alıntı:
V977 su an pilot-TR de 343 TL + 9 Taksit + Kargo bedava
Cevap için teşekkürler, simülatör için ayrı kumanda almamız gerekecek mi yoksa kendi kumandası ile yapabilirmiyiz?

Micro Heli Tavsiyesi

Rasim Öztürk' Alıntı:
Tabii tek pil asla yetmez ...
2 veya 3 adet pilin yeterli olacağını düşünüyorum, ancak V977 de V911 de olduğu gibi motoru dinlendirmemiz gerekli mi ? Fırçasız diye görmüştüm sanki :rolleyes:

Micro Heli Tavsiyesi

Hcp100s [emoji106]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Micro Heli Tavsiyesi

Furkan Bozacı' Alıntı:
2 veya 3 adet pilin yeterli olacağını düşünüyorum, ancak V977 de V911 de olduğu gibi motoru dinlendirmemiz gerekli mi ? Fırçasız diye görmüştüm sanki :rolleyes:

5-6 idealdir. Bir tane pakette geliyor zaten, ayrıca satılan 5li lipo seti var. Bir iki tane de ana dişli ve kuyruk çubuğu alınabilir.

Micro Heli Tavsiyesi

Evrim SUTEL' Alıntı:
V977 su an pilot-TR de 343 TL + 9 Taksit + Kargo bedava
V977 hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim ?
Simülatör olarak ne tavsiye edersiniz ?

Micro Heli Tavsiyesi

Benim sahsi yorumumu soruyorsaniz yani simulator mahiyetinde aldim ben,
Ha simulator ha 977 demistim,
Hicbir tadi yok micro helinin ama bu bana gore tabiki, micro helilerden siz hoslanabilirsiniz belki,
Zevk yok tad yok tuz yok bana gore ama pc basindaki simulatorden iyidir,

Simulator olarak ben size realflight oneririm,
Sizin tam olarak hangi yolda ilerleyeceginizde onemli bu arada,
Eger 3D pilotu olmayi dusunuyorsaniz hayatiniz boyunca heryeni hareket icin sim ihtiyaciniz olacak,

Micro Heli Tavsiyesi

Sayfalarca yazdık zaten, aynen tekrarlıyoruz.

Micro Heli Tavsiyesi

Selamlar, henüz büyük heli kullanmamış birisi olarak v977 inanılmaz zevkli ve beni aşan bir helikopter. Kesinlikle pişman olmazsınız. Ama ana dişli ve pil yedeği mutlaka ama mutlaka alın. Şu an ben pil için kıvranıyorum açıkçası... Çünkü bir pil 6-7 dakikada bitiyor. sonra 1 saatten fazla beklemeniz gerekiyor.

Micro Heli Tavsiyesi

emrah ozdemir' Alıntı:
Selamlar, henüz büyük heli kullanmamış birisi olarak v977 inanılmaz zevkli ve beni aşan bir helikopter. Kesinlikle pişman olmazsınız. Ama ana dişli ve pil yedeği mutlaka ama mutlaka alın. Şu an ben pil için kıvranıyorum açıkçası... Çünkü bir pil 6-7 dakikada bitiyor. sonra 1 saatten fazla beklemeniz gerekiyor.
Deneyimim sadece 2 sene önce V911 ile gerçekleşti, 6 kanal beni korkutuyor açıkçası ??? Aslında 4 kanal alıp sakin sakin uçma hayallerim vardı ama bunda hem 6 hem 4 kanal seçme özelliğinden dolayı bunu kesinlikle alacağım gibi duruyor... Sorum olacaktı ama : bu motor Fırçasız, dinlendirmeden kullansak zararı olurmu ? Birde 300 tl ye banggood mu yoksa 350 liraya pilot tr mi ? 5 adet pil alıcam gibi duruyor :-\

Micro Heli Tavsiyesi

Eren hobide 299 tl nakit fiyatı
pile gelirsek yurt içinden bulabilirsen 5li al yoksa yurt dışından sipariş vermek zorunda kalırsın.
motoru dinlendirmene gerek yok brushless motor mevcut

Micro Heli Tavsiyesi

Furkancığım , profil bilgilerini tam ve doğru olarak düzenler misin sevgili kardeşim...
Yaş kısmını özellikle doldurmanı rica ediyorum....Biz seni öncelerden tanıyoruz ama yeni gelen abilerin sana nasıl ifade edeceklerini bilmeleri açısından gerekli bir bilgidir.

Diğer yandan , 977 konularını lütfen sonuna kadar oku , brushless ya da fırçalı motor farketmez , illaki uçuş aralarında biraz dinlendirip , elektroniği soğutmakta fayda var , bu tüm modeller için geçerli bir kural.

977 artık yurtdışından riskli gelen bir model , pil ve birkaç yedekle gümrük sınırını aştığı için , ilave 56 tl vergi ödeyebilirsin.Sen en iyisi dolar böyle yükselirken , gümrük vergisi ve uzun kargo bekleme süresi gibi riskler varken , birde yurtiçindeki stokların tükenme durumu varken , bir de artık sonbahar gelmiş , okulların açılma vakti yaklaşmışken vakit kaybetme...Hemen al...