Micro Quad’a uygun pervane seçimi

Birkan

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
Merhaba, drone'a uygun pervane nasıl seçebilirim? Seçerken neye göre seçilmeli?

Kontrol Kartınız
Hazır satılan drone
Model Sınıfı
-500 gr micro
Motor, Pervane ve ESC
Bilmiyorum
Kumanda Alıcı ve Verici
Uygulamadan kontrol
Extra Ekipman
Yok
Diğer konu başlığındaki “Drone” kelimesini değiştirmiş ve Quad yapmıştım. Yeni konu başlığında da “Drone” kelimesini kullanmışsınız.

Bizler forum ortamında pek “Drone” ve “Droner” kelimelerini kullanmayı sevmiyoruz. Sebebini ise şu yazıda bulabilirsin.

Bir de soru soruyorsunuz ama yeterli bilgi paylaşmıyorsunuz. Doktora başım ağrıyor ilaç yazar mısınız gibi bir şey. Bari aldığınız ürünün linkini paylaşmış olsaydınız. Hazır Micro model o kadar genel bir tanım ki….

Diğer konu başlığındaki “Drone” kelimesini değiştirmiş ve Quad yapmıştım. Yeni konu başlığında da “Drone” kelimesini kullanmışsınız.

Bizler forum ortamında pek “Drone” ve “Droner” kelimelerini kullanmayı sevmiyoruz. Sebebini ise şu yazıda bulabilirsin.

Bir de soru soruyorsunuz ama yeterli bilgi paylaşmıyorsunuz. Doktora başım ağrıyor ilaç yazar mısınız gibi bir şey. Bari aldığınız ürünün linkini paylaşmış olsaydınız. Hazır Micro model o kadar genel bir tanım ki….
Forumda yeni sayılırım, o yüzden anlamadığım için çok mesaj da yazamıyorum, sizlerden yardım alarak ve başka konulara bakarak yavaş yavaş öğreniyorum. Diğer açtığım konunun isminin değiştiğini fark etmiştim aslında ama forumda pek sevilmediğini bilmediğim için anlamamıştım. Demek ki bir daha konu açarsam Quad olarak yazacağım.
Konumuza gelirsek Quad'ın markası ve modeli :preo rq77, idarelik olarak şuanlık kullanıyorum. Pervanelerin 2'si kırıldı. Kırılan pervanelere sarı renkli. Hangi yön olduğunu bilmiyorum.