MicroBeast & Beastx Flybarless : Kumanda, Montaj, Kurulum Videoları

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Selamlar,

Uzun süredir kullandığım üniteyi sonunda vakit bularak dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Umarım kullanıcıları için yardımcı nitelikte bir video olmuştur. Kamera karşısında ilk tecrübem diyebilirim, hatalarım eksiklerim olduysa affola. Yanlış bir anlatım veya yanlış bilgi varsa düzeltmekten çekinmeyiniz, sizin de bu ünite hakkında edindiğiniz tecrübeler varsa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin :halay:

İlk önce setup menüsünü yüklüyorum, 1-2 gün içerisinde parametre menüsü için de ayrı video yükleyeceğim.

MANUAL :

SETUP MENÜSÜ - KURULUM - MONTAJ - KUMANDA
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video kullanılan manual

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alıcı bağlantı detayları

Fazla tanımıyordum iyi oldu bu konu :) Çayı koyup geliyorum ;)

Emeğine sağlık Doğukan :bravo: :bravo:

Eline sağlık Doğukan, ansiklopedi niteliğinde forumumuz var. Yok yok maşallah, ilk fırsatta izleyeceğim bende :saygilar:

Son dönemde ALIGN kitlerin içinde COMBO olarak geldi için gerçekten merak ettim bir üniteydi.

Sayende detaylı bir şekilde inceleme fırsatımız oldu Doğukan ellerine, emeğine sağlık :thumbup: :bravo:

Ellerine sağlık Doğukan abi :saygilar: Parametre menüsü videosunu da sabırsızlıkla bekliyoruz :yuppi:

Oldum olası ünite üzerinden ayarlanan FBL pek sevemedim gitti :-\ Ama bu ünite fena değil, beğendim ;D

Bu arada not olarak ilave edelim.

450 sınıfı üzerinde SADECE TEK SATELLITE kullanımı önerilmiyor. Yani büyük modellerde mutlaka ALICI+SATELLITE kullanilmasi gerekiyormus ;)

Manual ve resin ilavesi de güzel olmuş Doğukan. Tekrar teşekkür ederiz :RCKolik:

Doğukan eline sağlık. :bravo:

Türkiye'de çok fazla kullanıcısı olmamasına rağmen yurtdışında çok beğenildiğini bildiğim bir ünite. :agreed:

Bu konu gerçekten çok faydalı oldu, hele de artık Aligh combolarıyla birlikte gelmeye başlamışken. :hoppa: :thumbup:

Desteğinle beraber kullanıcı sayısı artacaktır bence. :RCKolik:

Ünite ile ilgili olarak dikkatimi çekti. Alıcı+satellite veya büyük modeller için çift satellite bağlantısı var. Alıcı+satellite tarafında keşke kablo yumağı olmasa, futaba sbus gibi tek kablo olsa. Satellite için de yan tarafta direkt girişleri olsa, hem adaptör/lehim olmasa hem yer işgal etmese... Bu hali biraz eski usül olmuş :rolleyes:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ünite ile ilgili olarak dikkatimi çekti. Alıcı+satellite veya büyük modeller için çift satellite bağlantısı var. Alıcı+satellite tarafında keşke kablo yumağı olmasa, futaba sbus gibi tek kablo olsa. Satellite için de yan tarafta direkt girişleri olsa, hem adaptör/lehim olmasa hem yer işgal etmese... Bu hali biraz eski usül olmuş :rolleyes:

Abi aynen ben de öyle düşünüyorum. Bu konuda biraz daha kendilerini geliştirmeleri lazım. Ben de mecburen alıcı + satellite kullanıyorum. Haliyle gereksiz kablo kirliliği var :eek:f:

Dogukan ellerine saglik [emoji122][emoji106][emoji1]

Emeğine sağlık Doğukan, videoyu geç izledim, süper anlatım olmuş, bu ünite için Türkçe kaynak bence büyük bi nimet oldu.

Spektrum bind failed of, of fatih abinin 700 ü ayarlarken belki 100 kere duydum o sesi [emoji58]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi