Microbeast FBL Unite Menuleri ve Ayar

Evrim Sutel

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.mrsutel.com
İlgi Alanı
Uçak
Selamlar,

Microbeast USB Dongle gelince PC ye baglayip hem bir update yaptim hemde ayarlari kontrol ettim,
Microbeast PC menusunude boylelikle gostermis olurum hem deyip konuyuda actim,

Menuler ;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlk kez gördüm Evrim, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Kullanıcı dostu gözüküyor. ;)

Yetmez hocam , resimleri bile zor gördüm , Rasim kardeşin bir Kbar videosu var , onun kadar uzun olmasada , şöyle en azından menüleri anlattığınız videolu bir paylaşım bekliyorum...neden mi bekliyorum , ben heli teknolojisini 10 yıl geriden takip ettiğim için , ilerde mutlaka lazım olur da ondan... :laugh: :RCKolik:

Abiler kolay gibi, hatta cok kolay gibi,
Simdi PC basinda karsima alinca daha iyi anlamaya basladim youtube daki videolar ile seyredince,
Allahtan USB Dongle yi almisim, cidden simdi daha iyi anlasiliyor videolar,

Hatta kolay gibi degil asiri kolay gibiymis unite,
Hakkiyla cozeyim BeastX TR Distributoru olurum siz merak etmeyin video neki,

Inadim inat BeastX benim helimde ip gibi olacak, azmettim...Kumandayi birakip yuvacikta masaya gelip cigkofte yiyip geri donecem hahaha :)

Isteyip arastirdiktan Sonra Neden olmasin Evrim %p

Hadi hayırlı olsun , Evrim Bey'i de kaybettik arkadaşlar , :D , adam heliyi havada bırakıp masaya gelip çiğköfte yiyecek... :D , o da bir şey mi , geçen heliyi uçuruyorum , aa bir de baktım , bataryaları evde unutmuşum , hemen kumandayı bırakıp eve gittim , bataryaları almaya , hanım öğlen yemeği hazırlamış , dayanamadım , oturdum , bir de güzel yemek yedim , sonra karnım doyunca aklıma geldi , bir koşu sahaya vardım , şükür helinin pili bitmiş, havada istop etmiş , azcık zor oldu indirmek ama , daş attım , değnek fırlattım , yere indirdim sonunda.
Sonra tekrar uçuşlara kaldığım yerden devam....(avcı hikayelerine dönmeye başladı bu iş , sonu nere varır bilmiyorum... ;D )

Heheh senin bu havada birakma isine kizdigini bildigimden yazdim ;D ;D ;D ;D

:) hayırlı uğurlu olsun evrim hocam kırımsız uçuşlar olur inş

bu dongle beastx de işleri biraz kolaylaştırıyor o da sadece ayar kontrol için ama malesef iş gene kumanda ya ve ayarlara düşüyor bayram ad evde müsaitim forum için bir türkçe kaynak beastx konusu çekiyim bi faydam olsun en azından beaztx inde fiyatı biraz ucuz olduğundan bi kaç kişi yi beastx e çekelim :) :halay:

Harikasin Mustafa hocam,
Bayramda bende istanbuldayim musait oldugun bir gun gorusebilirsek super olur,
Hatam varsa kontrol etmis oluruz,

abicim müsait olabilirim diye düşünüyorum ama aslında bi sıkıntı var kendimce aldığım bi karar dan dolayı neredeyse baya bir süre heli uçurmayı düşünmüyorum :) ama ayarlarını kontrol edip uçuş kontrolünü siz yaparsanız olabilir :)

o zaman forum dan da duyuru yapalım pazar günü yada cumartesi günü çoğunluk hangi güne müsait olursa pazar günü hezarfen yada başka bi yerde ufak bi buluşma ayarlayıp sizler uçuş yaparsınız bende gırgır şamata güzel olur diye düşünüyorum :)

Evrim SUTEL' Alıntı:
Heheh senin bu havada birakma isine kizdigini bildigimden yazdim ;D ;D ;D ;D

Estağfurullah Evrim hocam , kızdığımı da nereden çıkardınız , işimiz latife... :D , yanlış anlaşıldıysam özür dilerim , bilakis , daha mutlu oluyorum sizin adınıza , nihayet helinizi ayarladınız ve artık uçmak sizin için korku ve endişe olmaktan çıkıp , mutluluk ve keyif alma sürecine dünüşüyor.Ee , biz bundan mutluluk duymayacağız da ne yapacağız... :thumbup:

Mustafa hocam hepsi uyar :)
Insallah vakit ayarlayabiliriz,

Hakan abi bende sana takiliyorum iste sevdigimden ne yapayim :)

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
.....bu dongle beastx de işleri biraz kolaylaştırıyor o da sadece ayar kontrol için ama malesef iş gene kumanda ya ve ayarlara düşüyor bayram ad evde müsaitim forum için bir türkçe kaynak beastx konusu çekiyim bi faydam olsun en azından beaztx inde fiyatı biraz ucuz olduğundan bi kaç kişi yi beastx e çekelim :) :halay:
Sirf meraktan oturup izlemek istiyorum Mustafa. Yillardir duyariz ama Ayar kismina bakmak nasip olmadi. Merakla bekliyoruz konuyu :bravo: :RCKolik:

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
...ama aslında bi sıkıntı var kendimce aldığım bi karar dan dolayı neredeyse baya bir süre heli uçurmayı düşünmüyorum :)
Tatsız bir durum olmadı inşallah Mustafa, kaza bela gibi... :rolleyes:

Türker Akgün' Alıntı:
Tatsız bir durum olmadı inşallah Mustafa, kaza bela gibi... :rolleyes:
Yok abi bilakis hatta hic bi sikinti yok 450 ayarladim ayar yaptim test ettim 600 motoru dodaj yaptim ustune iki depo uctum ayarlarda sikinti yok sonra hepsini sildim yagladim sarmalayip rafa kaldirdim birdaha ki yaza kadar sim calisip stick videolari izleyip sanal ortam da biraz kendimi gelistiricem

He tabi 2016 daki IRCHA kaltilip biraz ufku genisletip adrenalin yuklemesi yapip donmek istiyorum

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi