mikado vbar kayıt sonrası aktifleştirme ile ilgili problem

fatih cebir

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Yeni almış olduğum vbar noe ile ilgili sıkıntı yaşıyorum.Vbar kendi sitesinde yayınladığı videolara göre önce programı indirdim, sonra kurdum ve en son kayıt işlemini yaptım.Arkasından bana kayıt numaram ve hosgeldiniz gibi bir mail geldi.Sonra sırasıyla baglantıları söktüm, tekrar baglantı yaptıgımda (sensör bind bınd plug cıkardım) bu sefer cihazın üstünde kırmızı yeşil ışıklar yanmaya başladı.Fazla anlamamak'la beraber bilgisayarımdaki driver aktif etmem için ikinci bir mail geliyormuş, mikado'dan ama bana böyle bir ikinci mail gelmedi.

Hesabıma girdigimde herşey normal cihazın kayıtlı oldugu,update oldugu, gibi bilgileri görüyorum.Setup menüsüne girdigimde baglantı yok diyor.İndirilmesi gereken bir dosya (keys sto) olduğunu ve nereye taşınacagınla ilgili bilgileri saolsun rasim arkadaşımız daha öncede benimle paylaştı.İşlemleri yaptım ama yine sonuç aynı anlamadım.

Yani problem galiba ikinci bir mail gelecek, ordaki link ile beraber bir dosya gelecek, onun ile beraber kurulum yapacam,driver,yükleyeceğim ve aktif olacak.İsmail şencan arkadışımızda yardımcı oldu saolsun.Durum kısaca bu arkadaşlar.Bundan sonra ne yapmam gerek veya nerde hata yapıyorum bilen varsa yardımcı olursa çok memnun olurum. herkese iyi forumlar iyi akşamlar :saygilar:

Driver icin otomatik olarak mail gelmiyor. Su sayfadan talep ediyoruz Fatih ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Driver icin otomatik olarak mail gelmiyor. Su sayfadan talep ediyoruz Fatih ;)

mehmet abi çok teşekkürler mail geldi sonrasını çözmeye çalışırım artık :saygilar: