Mobilden Hızlı Şekilde Resim Yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Yıllardır kullanmayı alıştığımız Tapatalk uygulamasını, bazı arkadaşlarımız geçiş sonrası ister istemez arıyorlar.

Daha önce açıklamaya çalıştığımız teknik sıkıntılar nedeniyle Tapatalk entegrasyonu yeniden kurmayı pek arzulamıyoruz :embarras: Ama bu demek değildir ki, sizlerden gelen geri bildirimleri dikkate almıyoruz ;)

Yeni mobil uygulamada en çok şikayet edilen nokta "Resim Yüklemenin Tapatalk kadar Pratik" olmamasıydı, ki aslında haksız da değiller.

Bugün itibariyle foruma bu soruna kısmı de olsa çözüm getiren yeni bir özellik ekledik . Artık mobilden resim yüklemek bu yeni yöntem ile çok daha hızlı :thumbup:
İnşallah ilerleyen günlerde eğer mümkün olursa "Linki otomatik Kopyala Yapıştır" özelliğini de ilave etmeye çalışacağız.

MOBİLDEN HIZLI RESIM YÜKLEME :
1-
Öncelikle mesaj editörün altına yeni ilave edilen ve SADECE Mobil uygulamalarda gözüken "CEPTEN YÜKLE" butonuna basıyoruz.
2- Daha sonra alt tarafa yeni açılan penceredeki "Choose File" tıklayarak yüklemek istediğimiz resmi seçiyor.
3- Seçilen resmin yüklenmesi için "UPLOAD" tuşuna basıyoruz.
4- Yükleme bittikten sonra resmin URL Linki seçip kopyalıyor ve mesaj içerisine yapıştırıyoruz.
5- Yeni resim yüklemek için üst tarafta bulunan "Upload" menüsüne tıklayarak temiz bir sayfa açıyoruz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Ellerine sağlık abi.:thumbup:
Bu arada PC de olduğu gibi cepten masaüstü versiyonu seçildiğinde de cepten yükle seçeneği çıkmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Ellerine sağlık abi.:thumbup:
Bu arada PC de olduğu gibi cepten masaüstü versiyonu seçildiğinde de cepten yükle seçeneği çıkmıyor.
Çıksa da zaten çok pratik olmayacaktı Ahmet. PC gerek olmadığı için mesaj editörün altında fazla kalabalık yapmasın diye bu özelliği özellikle gizliyoruz ;)

Bu arada masa üstü formatına neden ihtiyaç hissediyoruz ? Mesela ben hala Iphone da nasıl masa üstü görüntüsüne geçildiğini bilmiyorum inan :D

Abi, bana masaüstü versiyon daha canlı gibi geliyor ya da ben öyle alıştım.:)
Az öncede unutup bende niye cepten yükle çıkmadı dedim sonradan jeton düştü.:lol:
Ellerine sağlık tekrardan.:bravo:

• Beğen
Bende hemen bir deneme yapmak istedim ve gayet başarılı buldum eline sağlık abi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Böyle admin dostlar başına. :yuppi::halay::RCKolik:

Eline sağlık abi eskisine göre çok daha pratik oldu. %p

Mehmet abi benimde bir ricam var, şu dolarla Türk Lirasını bir eşitleyiversek abi nasıl olur. :evil: Vardır bir kodu falan, yaparsan sen yaparsın. :lollol::lol:

Böyle admin dostlar başına. :yuppi::halay::RCKolik:

Eline sağlık abi eskisine göre çok daha pratik oldu. %p

Mehmet abi benimde bir ricam var, şu dolarla Türk Lirasını bir eşitleyiversek abi nasıl olur. :evil: Vardır bir kodu falan, yaparsan sen yaparsın. :lollol::lol:

Abi 4.30 diyorlar daha bu halimize şükredecek gibiyiz. :)

Not: Bu mesaj 8 Mart 2018 tarihinde yazıldı. İleride mesajı görüp "baksanıza dolar zamanında 4.30 liraymış ne güzel günlermiş." demeyiz inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...