motor sorunu

Ahmet SAĞIR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese Merhabalar

Video da gördüğünüz gibi bir sorunla uğraşıyorum. Esc kalibrasyonu yaptım ancak fayda etmedi. Motoru başka esc'ye bağladım sorunsuz çalıştı. Motorun sorun yaşadığı esc'ye başka motor bağladım o da çalıştı. Yani esc de motorda sağlam. Ama ne var ki ikisi bir arada çalışmıyor. Diğer 3 motor ve esc'de aynı. Onlarda sorun yok. Bu tek motor böyle yapıyor. Sorun ne olabilir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hocam esclerin markası ne?
Esc kalibrasyonu yaparken esc programlanabilir esc ise yanlışlıkla escnin ayarlarını değiştirmiş olabilirmisin?
Aynı durumu bende yaşadım esc bozuk diye sıfırdan 5 esc alacaktım şans eseri fark ettim.

Son düzenleme:
ESC sağlam DİĞER motorlarla çalışıyor, MOTOR sağlam DİĞER esc lerle çalışıyor. ?
Ama ikisi bir araya geldiğinde aksaklık varsa, ikisinin arasındaki bağlantıda bir terslık var anlamı çıkıyor.
Emre bey'in dediği gibi lehimler kontrol edilmeli.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Hocam esclerin markası ne esc kalibrasyonu yaparken esc programlanabilir esc ise yanlışlıkla escnin ayarlarını değiştirmiş olabilirmisin aynı durumu bende yaşadım esc bozuk diye sıfırdan 5 esc alacaktım şans eseri fark ettim

Bu Türkçe ise ben anlamadım? Hangi dilde yazılmış bu?

Hocam esclerin markası ne esc kalibrasyonu yaparken esc programlanabilir esc ise yanlışlıkla escnin ayarlarını değiştirmiş olabilirmisin aynı durumu bende yaşadım esc bozuk diye sıfırdan 5 esc alacaktım şans eseri fark ettim
Hemen hemen bütün mesajlarına baktım @BERKE . Öğrenciyim diyorsun ama mesajlarında NOKTALAMA işareti kesinlikle kullanmıyorsun :angry:

Bu seni SON uyarmamız olsun. Bu şekilde yazmaya devam edersen, forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağız :saygilar: