MRCI Goblin 570 Nitro çevrim Kiti

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Daha önce 3. Parti MRCI Firması tarafından Goblin 570 Nitro çevrim kiti çıktığını ve detayları Rotorlive öğreneceğimizi paylaşmıştık.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yukarıdaki konu biraz içerik olarak daha önce çıkan 570 nitro çevrim kitlerine kayınca yeni bir konu açalım dedik :thumbup:

Firma bu çevrim kiti dizayn ederken mümkün mertebe orjinal üreticilerden temin edilebilecek parçaları kullanmaya özen göstermiş. Bu da ilerleyen zamanlarda Kırım sonrası yedek parça temininde büyük kolaylık demek %p

Fiyat bilgisi hala yok. Öğrenince ilk mesaja mutlaka ilave edeceğiz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kittin gerçek resimleri gelmeye başladı.

Kiti aldıktan sonra Montajı tamamlamak için şu Goblin Black Nitro parçalarını da almak gerekiyor.

Bu arada yakıt tankı ise Trex 600 Nıtronun yakıt tankı imiş.

Onceki cevrim kitinin en cok elestirdigimiz kismi burundaki yakit tankiydi, ki onu gayet guzel cozmusler. Goblin nitronun debriyaj sistemini de komple almislar, ki cok seviyorum, bir tek 90’lik motor isi kaldi. Onu da sigdirabiliyorsak, fiyati da onceki kitler gibi ikinci el 700n fiyati degilse, bu is olur ?

Onceki cevrim kitinin en cok elestirdigimiz kismi burundaki yakit tankiydi, ki onu gayet guzel cozmusler. Goblin nitronun debriyaj sistemini de komple almislar, ki cok seviyorum, bir tek 90’lik motor isi kaldi. Onu da sigdirabiliyorsak, fiyati da onceki kitler gibi ikinci el 700n fiyati degilse, bu is olur ?

Abi gerçekten güzel olmuş da, çevirim kiti olayı çok lüks işi ya. Bunun toplam maliyetini düşününce insanın içi kaçıyor,
Ben bu nedenle 550 lik heli - 60lık motor kombinasyonunda fabrikasyon satılanlar daha cazip geliyor bana.

Kesinlikle :thumbup: Bu iş fantazi işi ;D Para var ama ne alacağını bilemeyenler için :evil::lol:

Tam benim kalemim işler abi bunlar aslında?
Modele birşeyler katmayı seviyorum ama arge maliyetli olay?
Maddiyat hiç sıkıntı olmasa direk Blackout mods tan 700x gasser çevirim kitini alırım?
Goblinlerin güzel yanı motor pinyonu dişli değil, belt + pulley olunca kafa turu motor devri açısından çok konfigüre edilebilir olması.
Bu tip conversionlarda bu olay o kadar önemli ki. Big block conversion yapmış biri olarak içeriden bildiriyorum??