Mübarek Kurban Bayramız kutlu olsun

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Tüm forum arkadaşlarımın Mübarek Kurban Bayramını canı gönülden kutlarım.İnşallah hiçbir aksilikle karşılaşmadan güzel bir bayram geçiririz.Yola çıkacak arkadaşlarda hayırlısıyla gitsin gelsin.

Bu güzel dileklere katılmamak mümkün değil Celalettin Abi. :)p

Bende herkesin Kurban Bayramı kutlar, sevdikleriyle birlikte kazasız belasız güzel bir Bayram geçirmesini dilerim. :saygilar:

Herkesin bayramı mübarek olsun. Tüm sevdikleriyle beraber nice bayramlar geçirmesi dileğiyle inşallah..

Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Bayram olması dileğiyle, tum arkadaşların Bayramı'nı kutlarım. Inşallah nice bayramlara yine hep beraber girmek dileğiyle :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tüm arkadaşların bayramını kutlarım.

Ynt: Mübarek Kurban Bayramız kutlu olsun

Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban bayramınız mübarek olsun arkadaşlar , herkese sevdikleri ile beraber mutlu , huzurlu bayramlar diliyorum...... :saygilar:

:RCKolik: ailesinin bayramını kutlar, her gününüzün bayram tadında olmasını dilerim. :saygilar:

mübarek kurban bayramı kutlu olsun

tümm islam aleminin kurban bayramı kuutlu olsun. :saygilar:

Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım ;)

Bayramdan sonra uçuşlara devam :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım ;)

Bayramdan sonra uçuşlara devam :laugh:
Nasıl yani Rasim :eek: bayramda da uçuşlara devam :thumbup: Microcu her zaman her yerde uçar :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Nasıl yani Rasim :eek: bayramda da uçuşlara devam :thumbup: Microcu her zaman her yerde uçar :laugh: :D

Abi tek lipo var benim ekipman tam olmadı :) mikroyu getirmedim Bursa'ya. Yedek lipolar gümrükten çıkmış neyse ki. Zaten dönüşte çanta yüklü olacak boş geldim dolu döneceğim :D

Tüm dostların bayramı şimdiden kutlu olsun. Yarın İzmit'e gidiyorum. Hava ve zemin uygun olursa muhtemelen arada Solaklar'a kaçarım. :D

Ynt: Mübarek Kurban Bayramız kutlu olsun

Tum.islam aleminin ve Rckokik ailesinin kurban bayramini kutlarim , hayirlara vesile olur insallah .

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi