Multiplex Commander 2020 kumanda hakkında

İlgi Alanı
Uçak
Sevgili hobidaşlarım. Okulların açılıp açılmama olayı yılan hikayesine dönünce ben de baya bir uzak kaldım 2 3 aydır hobiden. Geçenlerde tekrar bir dönmeye niyetlendim o arada bir abimizden elime Multiplex Commander 2000 kumanda geçti. Alıcı ile birlikte ve çalışıyor. Sanıyorum bu kumanda hobide baya bir tecrübeli abilerimizin ellerinden geçmiş olabilir zira baya eski ve kaliteli duruyor. Hakkında bilgisi olan abilerimiz dostlarımız var mıdır acaba? Alıcısının resimlerini çekmeyi unutmuşum arabada duruyor. Yanına inince onları da ekleyeceğim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hocam sanırım kristalli kumandalardan eski olduğu için güvenilir mi bilmiyorum bütçeniz varsa en basitinden bir 2.4ghz kumanda almanızı öneririm
eğer illaki bunu kullancam diyorsanız bence en azından bir kristalini değiştirin

ben de zaten kumanda var. bunu aslında değeri var mıdır saklayayım mı diye sordum. gerçekten de sağlam bir şeye benziyor ama daha önce görmedim hiç. Sanıyorum 90larda modaymış bu kumanda.

Yani meraklısı harici bir değer veren olacağını sanmıyorum. Dedemdede var bu tarz bir kumanda. Yatıyor hayli zamandır :D

Gayet iyi bir kumanda seti. Gerekirse kristalleri bulunabilir.
Kullanma kılavuzu:

• Beğen
Tepkiler: Uygar BULUT
Multiplex kumandanızın daha eski modelini (35 mhz) 15-20 yıl önce aralığında kullanmıştım. Mix özelliğinin olmaması biraz sıkıntı veriyordu. Ancak menzil sıkıntısı hiç vermezdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi zaten kullandığım 2 3 kumandam var da bu bana çok güzel ve kaliteli geldi. Flysky hitec falan kumandalarım var ama bunun plastiği bile hoş bence. Kenarda dursun bakalım elbet bir gün işimiz düşer bu ihtiyara da :D

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682